Головна мета ворога – паніка, яка здатна зупинити Україну й обвалити гривню - Владислав Чечоткін

Читать на русском
Автор
210
Що про загрозу вторгнення РФ думає бізнес Новина оновлена 26 січня 2022, 20:23
Що про загрозу вторгнення РФ думає бізнес

Український бізнесмен, співзасновник і співвласник інтернет-магазину "Rozetka.ua" Владислав Чечоткін висловився про ймовірність повномасштабного вторгнення Росії в Україну та закликав усіх зберігати спокій

Я підприємець. Не військовий експерт, не розвідник, не аналітик.

Я не маю відповіді на запитання, чи буде війна. Думаю, ймовірність не велика.

Але я впевнений, що однією з головних цілей ворога є паніка, яка здатна зупинити багатомільйонну Україну, обвалити гривню та буквально паралізувати українців. І треба визнати, що багато в чому ця мета досягнута.

Я запитую себе: що я можу, крім допомоги армії?

У цих обставинах я вважаю за необхідне продовжувати робити свою справу. Працювати, зберігати робочі місця та бадьорість духу, підтримувати сім’ю та команду.

Тому, попри все, ми в Rozetka продовжуємо інвестувати в Україну: будуємо нові магазини, розвиваємо складську й IT інфраструктуру, ми нікого не скорочуємо, навпаки — набираємо, як і планували, нових членів команди і нічого не ставимо на паузу. Ми рухаємось уперед, як би не хотілося комусь, щоби ми зараз зупинилися.

Особисто мені допомагають не сідати на емоційні гойдалки кілька речей. Насамперед я б радив знайти те, що вас заспокоює. Комусь треба підготувати за списком рюкзак з усім необхідним, комусь пекти пироги, комусь більше часу проводити з дітьми. Я, наприклад, стріляю у тирі. Крім того, залишатися спокійним допомагають:

1. Віра в збройні сили України. Ми вже майже 8 років підтримуємо добровольців, армію і я впевнений у їхній зібраності, готовності та відданості Україні, як ніколи.

2. Інформаційна гігієна. Величезна кількість новин — це вкидання і фейки. Тому я читаю медіа та стрічку вкрай вибірково та рідко. Пару разів на день — більш ніж достатньо. Ще краще — кілька разів на тиждень.

3. Щоденне, звичайне робоче навантаження. Я постійно зайнятий справою і кожна навіть маленька вирішена задача дає мені почуття ґрунту під ногами.

Ми нікуди не збираємось тікати.

Це – наша країна. Наше майбутнє та майбутнє наших дітей.

І пам’ятайте: боягуз помирає сто разів! Тож тримаємо лад, зберігаємо спокій і продовжуємо робити свою справу.

Info Icon

Думки, висловлені в рубриці блоги, належать автору.
Редакція не несе відповідальності за їх зміст.