"Велика маленька брехня" 2 сезон: 10 фактів про серіал

Читать на русском
Автор
"Велика маленька брехня" 2 сезон: 10 фактів про серіал Новина оновлена 05 липня 2023, 17:00

Серіал вирішили продовжити на другий сезон і вже 9 лютого 2019 року стало відомо, що прем’єру слід очікувати у червні цього року.

Один із найбільш обговорюваних серіалів минулого року "Велика маленька брехня" отримав не лише кілька нагород, а й заслужив на велику повагу та любов глядачів.

Дати виходу всіх серій серіалу "Велика маленька брехня":

2 сезон 1 серія — "Що вони зробили?" – 10 червня 2019 року

2 сезон 2 серія – "Поговоріть із серцем" – 17 червня 2019 року

2 сезон 3 серія – "Кінець світу" – 24 червня 2019 року

2 сезон 4 серія – "Вона знає" – 1 липня 2019 року

2 сезон 5 серія – "Убийте мене зараз" – 8 липня 2019 року

2 сезон 6 серія – "Погана мама" – 15 липня 2019 року

2 сезон 7 серія – "Я хочу знати" – 22 липня 2019 року

Перший сезон, що складається лише із семи серій, увінчався великим успіхом. Хоча поки невідомо, скільки епізодів буде в новому сезоні "Великої маленької брехні", але в Cosmopolitan вже розповіли 9 цікавих фактів про другий сезон серіалу, якими ділилися творці кінострічки.

1. До знімального процесу приєдналася нова режисерка. У першому сезоні з акторами працював режисер Жан-Марк Валлі, який вирішив піти із серіалу, тому йому на заміну поставили оскароносну Андреа Арнольду. Раніше вона режисувала такі фільми, як "Акваріум", "Грозовий перевал" та інші.

2. Головні героїні серіалу Різ Уізерспун і Ніколь Кідман, які також були продюсерами серіалу, знову повернуться як актори та виконавчі продюсери на другий сезон. Інші головні героїні, такі як Зої Кравіц, Лаура Дерн та Шайлін Вудлі також офіційно повернулися на знімальний майданчик.

3. Як відомо, перший сезон "Великої маленької брехні" було знято телеканалом HBO на основі однойменної книги Ліан Моріарті. Але авторка спеціально для другого сезону серіалу написала нову історію, хоча ніколи й не публікувала сіквел книги. Виконавчий продюсер та автор ідеї серіалу Девід Е. Келлі також повернулася на знімальний майданчик другого сезону, щоб написати нові епізоди.

4. Олександр Скарсгард у ролі Перрі Райта, якого наприкінці першого сезону на смерть зіштовхнули зі сходів, знову може повернутись у другий сезон. Новий виконавчий продюсер Бруна Папандреу зазначила, що вона поки що не готова відповісти, чи буде він у серіалі. Можна припускати, що якщо він і з’явиться у другому сезоні, то лише у спогадах чи нічних жахах його дружини Селести (Ніколь Кідман).

5. У серіалі офіційно з’явилася оскароносна актриса Меріл Стріп, яка зіграє маму покійного Перрі – Мері Луї Райт. Актриса приїхала у другому сезоні до міста Монтерей, щоб з’ясувати причину смерті сина, а також побачити онуків.

6. Зйомки нового сезону лише розпочалися навесні 2018 року.

7. За словами творців другого сезону, у сюжеті виникнуть деякі сімейні проблеми у Ренати (акторки Лори Дерн). Жінка зіткнеться з деякими труднощами у шлюбі.

8. Другу дружину Натана, Бонні Карлсон (Зої Кравіц), "турбуватимуть демони минулого". Жінка довго боротиметься зі спогадами, в яких вона вбила Перрі Райта, але що цікаво, в її минулому до цього випадку були ще якісь жахливі подробиці.

Одеський кінофестиваль 2019: цікаві фільми, які варто подивитися

9. У другому сезоні серіалу також, можливо, з’являться батьки Зої Кравіц.

10. Відомо, що на відміну від інших головних героїнь, Джейн Чампан (акторка Вудлі) з ентузіазмом будуватиме нове життя, звільнившись від думок про Перрі, який колись її зґвалтував і від якого вона народила сина.