Хитрі водії возять в автомобілі шкарпетку з рисом: для цього є вагома причина

Читать на русском
Автор
522
Як боротися із запітнінням вікон Новина оновлена 17 листопада 2024, 14:29
Як боротися із запітнінням вікон. Фото Згенеровано ШІ ("Телеграф")

Прості способи позбутися вологості в авто

У холодну пору року ми звикли, що вікна пітніють не тільки в житлових приміщеннях, але і в автомобілях. З настанням осінніх дощів та зимових холодів багато водіїв стикаються з неприємною проблемою — вологою, що накопичується всередині автомобіля. Ця волога не тільки створює дискомфорт, заважаючи огляду через вікна, а й сприяє появі неприємних запахів і корозії кузова.

На щастя, є кілька простих та ефективних способів впоратися з вологою в салоні автомобіля.

Як боротися з вологістю в автомобілі

Одним із найдоступніших засобів для боротьби з вологою є звичайний рис. Завдяки своїм природним поглинальним властивостям рис здатний убирати зайву вологу. Щоб створити простий вологопоглинач, насипте рис у шкарпетку, зав’яжіть його і помістіть в автомобіль, бажано ближче до місць, де накопичується волога, наприклад, біля скла або багажника. Рис поступово вбиратиме вологу, зменшуючи запотівання скла.

Подібно до рису, сіль також добре вбирає вологу. Помістіть невелику кількість солі в ємність та поставте її в салон. Вона поглинатиме надлишки вологи, а потім її можна легко замінити на свіжу.

Взимку в салон часто потрапляє сніг та волога на взутті, що збільшує вологість усередині автомобіля. Щоб уникнути цього, регулярно провітрюйте автомобіль, відкриваючи вікна чи двері на кілька хвилин. Намагайтеся сушити гумові килимки, на яких накопичується вода. Можна також придбати спеціальні килимки з високим бортом, які утримують воду, та виливати з них воду на вулиці.

Також враховуйте, що зношені ущільнювачі дверей або багажника можуть пропускати холодне та вологе повітря. Регулярно перевіряйте їх на наявність пошкоджень і, за потреби, змінюйте. Нові та якісні ущільнювачі краще захищатимуть салон від вологи та холодного повітря, запобігаючи утворенню конденсату.

Раніше "Телеграф" розповідав, як за допомогою свічки перевірити готовність вікон до холодів.