Принесе користь: три причини не викидати пухирчасту плівку

Читать на русском
Автор
Пухирчасту плівку можна використовувати в побуті
Пухирчасту плівку можна використовувати в побуті. Фото Pexels, колаж "Телеграфа"

Цей матеріал підходить не лише для посилок

Пухирчаста плівка — матеріал, який багато хто автоматично відправляє у сміття відразу після розпакування посилки. Однак в осінньо-зимовий період цей, на перший погляд, одноразовий матеріал може виявитися корисним рішенням для багатьох завдань. Замість викидати пухирчасту плівку, краще зберегти її та знайти незвичайні способи застосування, які допоможуть полегшити життя у холодні місяці.

Як можна використовувати пухирчасту плівку

1. Захист взуття

Осінь та зима – сезони закритого взуття. Щоб захистити черевики та чоботи від втрати форми та появи заломів, використовуйте пухирчасту плівку. Просто покладіть скручені шматки плівки всередину взуття, коли прибираєте його. Це допоможе зберегти форму, запобігти деформації й навіть тріщинам на шкірі або замші. До того ж плівка досить м'яка і гнучка, тому не зашкодить матеріал і легко видаляється, коли взуття знадобиться знову.

2. Утеплення вікон

Якщо у вас є ділянки вікон, звідки надходить холодне повітря, пухирчаста плівка – простий та доступний спосіб створити додатковий ізоляційний шар. Наклейте її на внутрішню поверхню скла, закріпивши краї звичайним скотчем. Повітряні бульбашки створюють бар’єр, що утримує тепло в приміщенні. Це допоможе скоротити втрати тепла. Таке утеплення особливо корисне для неякісно ізольованих вікон, а також тимчасово, якщо ви живете в орендованій квартирі і не хочете вкладатися в дорогі утеплювальні матеріали.

3. Захист рослин від морозу

Пухирчаста плівка також може стати чудовим укриттям для рослин, які залишаються на вулиці або на балконі в холодну пору року. Оберніть горщики, особливо кореневу частину, пухирчастою плівкою — це збереже температуру землі та захистить коріння від обмороження. Такий простий спосіб допомагає рослинам пережити заморозки, особливо якщо керамічні або пластикові горщики, які швидко охолоджуються.

Раніше ми розповідали, як своїми руками зробити грілку. Ці лайфхаки врятують у разі вимкнення опалення та електроенергії.