Найкраще з’їсти шматок м’яса чи риби: дієтолог розповів, що важливо враховувати при виборі продуктів харчування

Читать на русском
Автор
2877
Варто пам’ятати, що розмір порції нічого не говорить про її калорійність. Новина оновлена 07 листопада 2021, 21:15
Варто пам’ятати, що розмір порції нічого не говорить про її калорійність.

Дієтолог зазначає, що рахувати калорії треба, якщо ви стежите за своєю вагою.

Багато людей у гонитві за струнким тілом вдень і вночі підраховують калорійність свого раціону. Однак найприкріше, коли це не допомагає. Начебто кількість калорій і в нормі, а зайві кілограми також на місці.

Дієтолог Світлана Фус на своїй сторінці в Інстаграмі вирішила розвіяти всі міфи про підрахунок калорій.

Вона зазначає, що головне грамотно збалансувати свій раціон і якщо діяти безграмотно, то можна зменшити калорійність свого раціону до небезпечного рівня для здоров’я, залишитися при цьому з усіма зайвими кілограмами.

Що важливо враховувати під час вибору продуктів:

  1. Коли ви вибираєте, що з’їсти потрібно враховувати, що при однаковій кількості калорій корисних речовин організм може не отримати. А через поєднання цукру та жиру в продукті може осісти у вигляді жирових відкладень.
  2. Також на засвоєння білків, жирів та вуглеводів, що надходять із різними продуктами, наш організм витрачає різну кількість енергії, і це важливо пам’ятати. Наприклад, продукти з високим вмістом білка, клітковини та корисних жирів будуть змушувати організм витрачати більше енергії.

Раніше Світлана Фус повідомляла, що рекомендований розподіл корисних речовин у добовому раціоні: білки 15-20%, жири 30%, вуглеводи 50-55% із добової норми калорійності.

Раніше "Телеграф" писав, що Світлана Фус розповіла, як приготувати смачні та корисні млинці, які не зашкодять фігурі.