Російська пропаганда згадала про Мамая: полтавський мер став героєм Соловйова (відео)

Читать на русском
Автор
738
Олександр Мамай втретє очолює Полтаву
Олександр Мамай втретє очолює Полтаву

Ролик за участю полтавського міського голови показали на РосТВ.

Володимир Соловйов, відомий російський пропагандист, згадав в ефірі свого шоу українського мера – градоначальника Полтави. Олександр Мамай напередодні висловився про війну США та Росії на території України, чим і заслужив таку згадку.

Соловйова також зацікавив уривок, де Мамай говорить про війну "брат проти брата" та зазначає, що це прикро. Пропагандист супроводив ролик виразом "довбанув, так довбанув" і заявив, що "на Полтавщині прозрівають".

Як випливає із подальшої частини відео для Соловйова тема Полтавської області близька і з особистих мотивів. Ведучий ділиться історією, як працював на місцевому підприємстві з виробництва алмазів за радянських часів.

Нагадаємо, мер Полтави, який втретє сидить у цьому кріслі, вже раніше був помічений пресою за сумнівними висловлюваннями. Він був членом Партії регіонів і боровся з декомунізацією в місті.

Також "Телеграф" повідомляв, що через свої останні висловлювання Мамая "відзначили" на сайті "Миротворець". Там він названий "посібником окупантів" та звинувачений у поширенні кремлівської пропаганди.