"Щоб НАТО не пройшло": розбиті дороги окупованої Макіївки повеселили мережу (відео)

Читать на русском
Автор
767
Від доріг у Макіївці майже нічого не залишилося. Новина оновлена 26 січня 2022, 15:37
Від доріг у Макіївці майже нічого не залишилося.

Вибоїни на дорогах Макіївки вражають своїми розмірами.

Окремі райони Донецької області з моменту їх окупації російськими бойовиками переживають далеко не найкращі часи. Нічого нового у населених пунктах не з’являється, а розруха давно нагадує часи СРСР. Залишає бажати кращого і стан доріг.

Так, у місцевому Telegram-каналі "Типовий Донецьк" опублікували відео з дорогою у Макіївці, які окупована бойовиками з 2014 року.

Навряд чи побачене можна назвати дорогою, адже покриття більше нагадує місячні кратери — яма на ямі, які неможливо проїхати, не пошкодивши транспортний засіб.

Про небезпечність цього автошляху у Макіївці говорять і самі мешканці міста. У коментарях до відео вони зазначили, що пошкоджували свої автівки на цих ямах неодноразово, але натяку на те, що ситуація зміниться, навіть немає.

Не обійшлося, звісно ж, без обговорень теми, у які часи на Донеччині краще жилося. А дехто з користувачів навіть пожартував, що дороги у Макіївці умисно такими зробили, щоб НАТО не пройшло.

Раніше "Телеграф" повідомляв, що на одному з заводів у Маріуполі знайшли тіла трьох хлопців. Трупи молодих чоловіків виявили у цеху, який готували до демонтажу. Яким чином тіла опинилися на території заводу та що стало причиною смерті усіх встановлюватимуть слідчі.