Стало відомо про стан Кравчука, який був на ШВЛ після складної операції

Читать на русском
Автор
381
Кравчук ще місяць тому впізнавав онука, але не говорив. Тепер йому ще краще Новина оновлена 21 жовтня 2021, 10:14
Кравчук ще місяць тому впізнавав онука, але не говорив. Тепер йому ще краще

87-річний перший президент України успішно проходить реабілітацію в Німеччині

Стало відомо про стан першого президента України і теперішнього глави української делегації в Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі Леоніда Кравчука, якому в червні зробили операцію на серці. На щастя, 87-річний політик йде на поправку в німецькій клініці.

Про це розповів спікер української делегації в ТКГ Олексій Арестович в ефірі телеканалу "НАШ".

За його словами, родичі Кравчука просили не розголошувати інформацію про його здоров’я, але через величезний резонанс Арестович зробив виняток і лаконічно сказав про головне: Кравчуку краще, і він успішно проходить реабілітацію в Німеччині.

Чи зможе він повернутися до роботи в ТКГ — невідомо. Цілком ймовірно, до кінця року в Україну перший президент повернутися не зможе.

Нагадаємо, що Леонід Кравчук переніс складну операцію на серці влітку і був підключений до апарату ШВЛ. Незабаром його доставили в "Munich university clinic" в Мюнхені в супроводі онука. Джерела з оточення Кравчука говорили, що там його стан злегка покращився і він навіть частково прийшов в свідомість. Місяць тому Кравчук вже впізнавав онука, але говорити ще не міг.