Одіозний Шуфрич залишив Україну, але "обіцяв" повернутися

Читать на русском
Автор
2078
Нестор Шуфрич Новина оновлена 16 травня 2022, 21:52
Нестор Шуфрич

Шуфрич покинув територію України та поїхав на тиждень до Угорщини

Депутат Верховної Ради від фракції "ОПЗЖ", яка була розпущена 12 травня, Нестор Шуфрич залишив територію України.

Про це заявив на пресконференції 16 травня голова Чернівецької ОВА Сергій Осачук.

Оперативно про війну в Україні читайте у нашому Telegram

Він зазначив, що Шуфрич перетнув кордон через КПП "Порубне". Також Осадчук додав, що низка місцевих депутатів колишньої проросійської партії ховається від мобілізації до лав ЗСУ.

Як повідомляє видання "Бабель" із посиланням на джерело із "ОПЗЖ", Шуфрич поїхав на тиждень до "трьох малолітніх дітей" в Угорщину. Стверджується, що одіозний депутат повернеться до наступного пленарного засідання ВР.

Нестор Шуфрич розповів "Бабелю" деталі свого виїзду до Угорщини. "13 травня я виїхав за кордон, мав для цього законні підстави. Я батько трьох неповнолітніх дітей — 3, 5 та 9 років. Окрім того я оформив свій виїзд згідно усіх нормативів, встановлених для воєнного часу. Необхідність виїхати за кордон пов'язана з терміновою лікарською консультацією у зв'язку зі станом одного з моїх дітей. Планую повернутися до 23 травня", — заявив він

У мережі виїзд Шуфрича з України спричинив обурення.

Нагадаємо, що 4 березня 206 батальйон територіальної оборони захопив Шуфрича за те, що той фотографував позиції української армії. Нардепу зав’язали очі та руки та віддали працівникам СБУ. Сам політик заявляв, що просто робив селфі. Пізніше Шуфрича відпустили, пояснивши це тим, що не знайшли нічого кримінального на фото.