"Металіст" пропустив абсурдний гол на 1-й хвилині (відео)

1158
"Металіст" — "Радом'як"
"Металіст" — "Радом'як". Фото Screenshot

Конфуз стався вже у першій атаці.

У передостанньому контрольному матчі на першому зборі в Туреччині харківський "Металіст", який може дати притулок легенді "Шахтаря", провів спаринг з польським "Радом’яком". Зустріч завершилася з рахунком 1:1, а запам’яталася завдяки воротарському ляпу 25-річного воротаря Данила Каневцева.

Відповідне відео було опубліковано на YouTube-каналі харківської команди.

Вже на першій хвилині поляки провели гольову атаку, яка завершилася дивним голом Маурідеса Жуніора. Воротар "Металіста" просто віддав м’яч супернику, а бразилець із кількох метрів був точним. На 22-й хвилині Богдан Порох зрівняв рахунок, замкнувши простріл із лівого флангу.

Відео голу Маурідеса:

Відеоогляд матчу "Металіст" — "Радом`як":

Повний матч "Металіст" — "Радом’як":

Додамо, що в останній контрольній грі на першому зборі "Металіст" зіграв унічию з "Вартою" (0:0). До речі, і "Варта" та "Радом`як" представляють елітний польський дивізіон. Команди йдуть на четвертому та 16-му місцях відповідно. "Металіст" є лідером Першої ліги України.