Медальний шанс для України: результати 12-го ігрового дня на Олімпіаді у Пекіні

Олімпіада-2022 Новина оновлена 16 лютого 2022, 15:41
Олімпіада-2022. Фото facebook.com/olympicua

Українець здивував у фрістайлі.

У середу, 16 лютого, на Олімпійських іграх у Пекіні проходив 12-й ігровий день, у рамках якого було розіграно 8 комплектів нагород, зокрема українські фрістайлісти та біатлоністки боролися за медалі.

"Телеграф" вів текстову трансляцію ігрового дня.

ОЛІМПІАДА-2022: МЕДАЛЬНИЙ ЗАЛІК

16 лютого на Іграх виступив олімпійський чемпіон 2018 року у лижній акробатиці українець Олександр Абраменко, який відібрався у фінал змагань разом із ще одним представником України Олександром Окіпнюком. Крім того, українські біатлоністки пробігли естафету. Гірськолижник Іван Ковбаснюк виступив у слаломі, Юлія Кроль та Марина Анцибор – у лижних перегонах, а Уляна Дуброва – у шорт-треку.

Медальні змагання:

Американський фрістайліст Александер Холл виграв "золото" у слоупстайлі, срібним призером став його співвітчизник Ніколас Геппер, а "бронза" дісталася шведу Йесперу Тьєдеру.

Французький гірськолижник Клеман Ноель виграв "золото" у слаломі, другий результат у австрійця Йоханнеса Штрольца, а "бронзу" виборов норвежець Себастьян Фосс-Сольовог.

Збірна Швеції виграла жіночу естафету (біатлон), команда ОКР – друга, а Німеччина – третя.

Лижниці збірної Німеччини виграли командний спринт класичним стилем, друге місце посіли шведки, а третє – представниці ОКР.

Лижники збірної Норвегії виграли командний спринт класичним стилем, друге місце посіли фіни, а третє – представники ОКР.

Китайський фрістайліст Гуанпу Ці переміг у дисципліні лижна акробатику, "срібло" виграв українець Олександр Абраменко, а "бронза" дісталася представнику Олімпійського комітету Росії (ОКР) Іллі Бурову (114,93).

Збірна Канади з шорт-треку виграла чоловічу естафету на 5000 м, друге місце у збірної Південної Кореї, третє — італійці.

Кореянська шорт-трекістка Чхой Мін Чон здобула перемогу на дистанції 1500 м, друге місце посіла італійка Аріанна Фонтана, а "бронзу" виграла нідерландка Сюзанне Схюлтінг.

Виступи українців:

Гірськолижник Іван Ковбаснюк не фінішував у слаломі.

Біатлоністки Ірина Петренко, Юлія Джима, Анастасія Меркушина та Олена Білосюк посіли 7-е місце у жіночій естафеті.

Лижниці Юлія Кроль та Марина Анцибор не зуміли вийти у фінал командного спринту класичним стилем.

Фристайліст Олександр Абраменко пробився у фінал, Олександр Окіпнюк не зумів кваліфікуватись туди.

Шорт-трекістка Уляна Дуброва не зуміла подолати чвертьфінальний бар'єр на дистанції 1500 м.

"Телеграф" нагадує, що попередній ігровий день на Олімпіаді пройшов успішно для збірної Норвегії.