Всі впали в ступор, але не вона: тренер врятувала спортсменку, що тонула на чемпіонаті світу (відео)

45001
Андреа Фуентес рятує свою підопічну Аніту Альварес
Андреа Фуентес рятує свою підопічну Аніту Альварес. Фото Screenshot

Рятувальники ніяк не відреагували на те, що відбувалося

На чемпіонаті світу з водних видів спорту, що проходить у Будапешті, сталася дивовижна історія. Тренер Андреа Фуентес врятувала свою підопічну, американську синхроністку Аніту Альварес, яка раптово почала тонути.

Ці кадри облетіли весь світ, повідомляє bbc.

25-річна Аніта знепритомніла після свого виступу в одиночному довільному фіналі. Спортсменка каменем почала занурюватися на дно. Тренер помітила це і першою стрибнула в басейн, а потім витягла Альварес на поверхню, де її вже чекали медики. Пізніше у збірній США заявили, що з Анітою все гаразд.

Фуентес розповіла, що перед стрибком у басейн кликала рятувальників на допомогу, проте вони, схоже, не зрозуміли її.

"Вона не дихала. Я пливла так швидко, як тільки могла, начебто це був олімпійський фінал", — пізніше зізналася Фуентес.

До речі, Альварес набрала 87,6333 бала за свою програму, посівши 7-ме місце у фіналі.

Примітно, що Аніта раніше вже непритомніла на змаганнях. Під час олімпійського відбіркового турніру у Барселоні минулого року Андреа довелося рятувати її.

Додамо, що іспанка Фуентес є 4-кратною призеркою Олімпійських ігор у синхронному плаванні. На її рахунку 3 "срібла" та одна "бронза". Її підопічна, Аніта, вигравала 2 "бронзи" на Панамериканських іграх.

Раніше повідомлялося, що у збірної росії відібрали "золото" чемпіонату світу у плаванні.

Нагадаємо, російського плавця дискваліфікували через участь у Z-мітингу путіна.