Макс Ферстаппен достроково виграв чемпіонат Формули-1

Макс Ферстаппен

Нідерландський гонщик завоював титул на Гран-прі Японії

Пілот "Ред Булл" Макс Ферстаппен достроково став чемпіоном світу у Формулі-1. Другий титул поспіль нідерландський пілот виграв на Гран-прі Японії. Раніше ексбоса Формули-1 наздогнала карма через любов до путіна.

Гран-прі Японії через аварію та погану погоду було зупинено майже відразу ж після старту. А потім за відведений час гонщики встигли проїхати лише 28 кіл із запланованих 53.

Очікувалося, що пілотам нарахують урізану кількість очок, оскільки вони не подолали 75% дистанції. У цьому випадку Ферстаппен поки що не зміг би гарантувати собі чемпіонський титул.

Але після фінішу з’ясувалося, що у спортивному регламенті Ф-1 є уточнення: якщо перегони закінчилися у бойовому режимі, то пункти про неповну дистанцію не діють. Відповідно, пілоти здобули повну кількість очок, і Ферстаппен забезпечив собі звання чемпіона світу.