"Шахтар" — "Динамо" - 3:1: відео голів і ключові моменти матчу

Поєдинок грандів українського футболу пройшов у Львові

У неділю, 16 жовтня, на "Арені Львів" пройшов, мабуть, головний поєдинок першого кола української Прем’єр-ліги. У 7-му турі УПЛ зустрічалися гранди нашого футболу донецький "Шахтар" та київське "Динамо". Ми провели онлайн-трансляцію.

"ШАХТАР" — "ДИНАМО" — 3:1

Матч завершено!

87 хв. Заміна у "Динамо": замість Караваєва вийшов Кендзера

87 хв. Жовта картка! Петряка попереджено.

82 хв. Бульяський мав момент, але надто пізно вдарив.

81 хв. Заміни у "Шахтаря": пішли — Судрик та Судаков, вийшли — Петряк та Джурасек.

76 хв. Заміна у "Шахтаря": замість Степаненка вийшов Назаріна.

76 хв. Заміна "Динамо": замість Кабаєва вийшов Попов.

74 хв. ГОЛ! Сікан забиває третій гол "Шахтаря" у цьому матчі.

71 хв. Жовта картка! Степаненка попереджено.

69 хв! Вилучення! Забарний отримує червону картку за зрив атаки.

64 хв. Заміни у "Динамо": пішли – Тимчик, Вівчаренко, Шепелєв, вийшли – Кабаєв, Дубінчак, Гармаш.

63 хв. Жовта картка! Сікана попереджено.

62 хв. Дальній удар Циганкова — вище воріт м'яч полетів.

59 хв. Заміна у "Шахтаря": замість Траоре вийшов Сікан.

55 хв. Жовта картка! Коноплю попереджено.

48 хв. ГОЛ! "Гірники" знову виходять уперед після точного удару Мудрика.

46 хв. ГОЛ! Циганков подав зі штрафного і Ванат головою відправив м'яч у сітку воріт.

Другий тайм!

Перший тайм завершений!

43 хв. Сейв! Нещерет парирує удар з пенальті Траоре.

43 хв. VAR. Монзуль призначає пенальті у ворота "Динамо". Тимчик сфолив на Мудрику.

35 хв. Удар Циганков не складний для воротаря "Шахтаря".

29 хв. ГОЛ! "Шахтар" відкриває рахунок після влучного удару Олександра Зубкова.

19 хв. "Динамо" подавало кутовий, але до удару так і не дійшло.

14 хв. Жовта картка! Ванат покараний.

11 хв. Жовта картка! Попередження отримав Михайличенко.

6 хв. Жовта картка! Вівчаренка попереджено.

4 хв. Швидку контратаку "Динамо" завершив ударом Ванат. Трубін легко забрав м'яч.

Матч розпочався!

Гімн України виконала Катерина Поліщук (Пташка) – захисниця "Азовсталі".

Стартові склади

"Шахтар": Трубін – Конопля, Бондар, Матвієнко, Михайліченко – Бондаренко, Степаненко, Судаков – Зубков, Мудрик – Траоре.

"Динамо": Нещерет – Тимчик, Забарний, Сирота, Вівчаренко – Сидорчук, Шепелєв – Циганков, Буяльський, Караваєв – Ванат.

Турнірні розклади

Обидві команди зіграли по п’ять матчів у Прем’єр-лізі. У "Шахтаря" — 13 очок і друге місце, у "Динамо" — 9 очок і восьме місце.

Історія зустрічей

У чемпіонаті України команди зіграли 68 матчів — і тут абсолютна рівність: по 25 перемог у "Шахтаря" та "Динамо", ще 18 поєдинків завершилися внічию. Різниця м’ячів – 82:82.

Останній матч команди зіграли 3 жовтня 2021 року. Дивіться, як це було:

Скандал

Головний тренер "Динамо" Мірча Луческу просив перенести гру або в іншу країну, або змістити дату на один-два дні.

Пояснював це ракетним обстрілом міст України, а також тим, що "Динамо" не встигне відновитися після гри з "Ренном". Матч Ліги Європи пройшов у четвер у Кракові.

"Шахтар" категорично відмовився проводити матч у Польщі, а також не захотів рухати поєдинок на 17-18 жовтня.

Виглядало це не дуже чесно, адже донецький клуб переніс свій матч зі "Львовом" минулого туру, щоб відпочити перед грою з "Реалом".

Арбітр

Центральний матч 7 туру чемпіонату України судитиме Катерина Монзуль.

Для Монзуль це буде четверте українське дербі у кар’єрі – раніше дві перемоги здобули донеччани (3:1, 3:0) та одну кияни (1:0).

Хто фаворит

У букмекерських конторах вважають, що шанси виграти вищі у донецького клубу. Котирування на перемогу "Шахтаря" — 2.23, на нічию — 3.70, на перемогу "Динамо" — 3.00.