"Динамо" — "Ренн" - 0:1: відео голу та ключові моменти матчу

3430

Кияни програли вчетверте поспіль

У четвер, 13 жовтня, у Кракові пройшов матч четвертого туру групового етапу Ліги Європи. Київське "Динамо" приймало французький "Ренн". Ми провели онлайн-трансляцію зустрічі.

"ДИНАМО" — "РЕНН" — 0:1

Статистика матчу:

Матч завершений!

90+5 хв. Жовта картка! Ванат попереджений.

90 хв. Шість хвилин компенсував рефері.

84 хв. Заміна у "Ренна": пішов Буріжо, вийшов Трюффер.

83 хв. Сулемана з лівого краю закручував у дальній кут, але м'яч пролетів поряд із штангою.

81 хв. Гра йде без моментів, нудне видовище.

77 хв. Заміна у "Динамо": замість Тимчика вийшов Караваєв.

74 хв. Заміни у "Ренна": пішли — Калімуендо-Муїнга, Дуе, вийшли — Гуірі, Тет.

71 хв. Заміна у "Динамо": замість Шепелєва вийшов Андрієвський.

70 хв. Жовта картка! Дуе попереджено.

67 хв. Заміни у "Динамо": пішли – Бесєдін, Гармаш і Дубінчак, вийшли – Ванат, Кабаєв, Вівчаренко.

67 хв. Заміна у "Ренна": замість Тер'є вийшов Сулемана.

61 хв. Небезпечний момент біля воріт "Динамо". Після подачі з кутового Теате бив метрів із п'яти, але промазав.

54 хв. Жовта картка! Тимчик отримує попередження.

48 хв. ГОЛ! Після подачі з кутового Ву в дотик відправив м'яч у ворота "Динамо".

Другий тайм!

Статистика першого тайму:

Перший тайм завершено!

45 хв. Жовта картка! Попереджено Бесєдіна.

43 хв. Калімуендо падає у штрафному майданчику і футболісти "Ренна" вимагають пенальті. Але рефері дає команду грати далі.

30 хв. Мелінг з лінії штрафного майданчика бив у кут воріт, м'яч пролетів поряд зі штангою.

24 хв. Жовта картка! Попередження отримав Буріжо.

15 хв. Небезпечний удар Буріжо у дальній кут, м'яч летить поряд із штангою.

11 хв. А ось і перша атака "Динамо", яка закінчилася ударом по воротах. Циганков змістився з правого краю в центр і пробив, м'яч влучив у захисника і став легкою здобиччю воротаря "Ренна".

6 хв. Буріжо з правого флангу пробивав у ближній кут, знову сейв Нещерета.

4 хв. Перший удар у ворота. Нещере спокійно забирає м'яч.

Матч розпочався!

"Ренн" виставить на аукціон футболки із сьогоднішнього матчу, щоб допомогти Україні.

Стартові склади

"Динамо": Нещерет, Тимчик, Забарний, Сирота, Дубінчак, Сидорчук, Шепелєв, Буяльский, Циганков, Гармаш, Бесєдін.

"Ренн": Манданда, Мелінг, Теате, Ву, Ассіньон, Буріжо, Майєр, Угочукву, Дуе, Калимуендо-Муїнга, Тер'є.

Розклади у групі

Тиждень тому "Ренн" виграв удома з рахунком — 2:1. Французи забили переможний гол після безглуздої помилки Попова на останніх хвилинах зустрічі.

У "Ренна" сім очок, у "Динамо" — нуль. Французи однією ногою вже у плей-офф, а киянам потрібно ще поборотися за третє місце та путівку до Ліги конференцій.

Трохи цифр

"Динамо" виграло лише шість із 21 останнього поєдинку з французькими клубами в єврокубках (Н4 П11). У 10 домашніх матчах, що проходили в Києві, динамівці здобули чотири перемоги при трьох нічиїх і трьох поразках. В самому останньому поєдинку динамівцям противостояв як раз "Ренн", який був битий — 3:1, повідомляє УЄФА.

На груповому етапі Кубка УЄФА-2005/06 "Ренн" програв удома донецькому "Шахтарю" (0:1), який на той час очолював нинішній наставник "Динамо" Мірча Луческу. У третьому раунді Кубка Інтертото-2008 французький клуб із мінімальним рахунком поступився у гостях сімферопольській "Таврії", але виграв серію пенальті.

Як справи у чемпіонаті

В останньому турі французької Ліги 1 "Ренн" розгромив "Нант" — 3:0.

Після десяти матчів у "Ренна" 18 очок та шосте місце. Лідирує "ПСЖ" — 26.

"Динамо" також здобуло переконливу перемогу — 3:0, дісталося "Руху".

В УПЛ столичний клуб після п’яти матчів іде на восьмому місці — 9 очок, лідирує "Дніпро-1" — 15.

Де дивитись

Матч Ліги Європи між "Динамо" та "Ренном" транслюватиметься на території України на платформі Megogo.

Раніше повідомлялося, що під час виконання бойового завдання загинув фанат київського "Динамо".