Після стрілянини у Дніпрі у МВС пообіцяли "кадровий аналіз": подробиці

Читать на русском
Автор
1154
Монастирський після стрілянини на Південмаші пообіцяв спецрозслідування Новина оновлена 27 січня 2022, 10:49
Монастирський після стрілянини на Південмаші пообіцяв спецрозслідування

Глава МВС додав, що за життя ще 5 військовослужбовців борються лікарі.

Після масового розстрілу військовослужбовців у Дніпрі керівництво Міністерства внутрішніх справ пообіцяло створити спецкомісію з вивчення усіх обставин справи та переглянути підхід до строкової служби.

Про це заявив очільник МВС Денис Монастирський на власній сторінці у Facebook.

Очільник відомства висловив свої співчуття родинам загиблих від рук Нацгвардійця. Мова про п’ятьох осіб, серед яких була і жінка. Та додав, що за життя ще 5 постраждалих у стрілянині борються лікарі.

Монастирський зазначив, що для вивчення усіх обставин цієї справи буде створено спеціальну комісію, адже слід з’ясувати що призвело до такої поведінки 21-річного нацгвардійця.

Крім того, повідомив глава МВС, перевірять обставини проходження Артемом Рябчуком військової медичної комісії і його психічний стан на момент видачі допуску до зброї.

У МВС також пообіцяли зробити кадрові висновки та провести аналіз строкової військової служби. Зокрема, визначити аспекти, які потребують кардинальних змін.

Нагадаємо, що надзвичайна подія на території Південного машинобудівного заводу у Дніпрі сталася в ніч проти четверга, 27 січня. У мережі з’явилося відео, як Рябчук спочатку поранив товаришів по службі, а потім добив їх контрольними пострілами.

Раніше "Телеграф" повідомляв, що 20-річного Артема Рябчука затримали у пригороді Дніпра. У момент арешту при ньому була зброя.