Коли школярі підуть на літні канікули: дата закінчення навчального року

Читать на русском
Автор
1957
Здебільшого всі школярі підуть на канікули з 1 червня. Новина оновлена 24 травня 2022, 12:33
Здебільшого всі школярі підуть на канікули з 1 червня.

Кожна школа сама визначалася із днем закінчення навчального року.

Навчальний рік 2021-2022, друга половина якого проходила під час війни, підходить до кінця, і незабаром школярі вирушать на літні канікули. Відповідно до закону України "Про освіту" тривалість навчального року становить 175 днів, проте через російське вторгнення, у 2022-му році навчальний процес пройшов зі змінами.

З 1 квітня глава МОН Сергій Шкарлет підписав указ, що кожен навчальний заклад може самостійно обрати дату завершення навчального року, пише "Факти ICTV".

Коли закінчиться навчальний рік 2022 в Україні?

За рекомендаціями МОН, літні канікули мають відбуватися з 1 червня до 31 серпня 2022 року, що означає, що навчальний рік 2021/2022 має закінчитись 31 травня. Однак ці рекомендації були надані до російського вторгнення, і війна внесла свої корективи, тому закінчити навчальний процес вчасно вдасться не в усіх школах.

  • Наприклад, у Харкові міська рада прийняла рішення про те, що навчальний рік закінчується 3 червня. До цього школярі навчатимуться в онлайн форматі.
  • У Черкасах навчальний рік закінчиться 27 травня, про що розповів журналістам "Суспільне Черкаси" голова Черкаської ОВА Ігор Табурець.
  • На Львівщині кінець навчального року буде "нерівномірним". Є навчальні заклади, де розпочнуться канікули наприкінці травня, проте для більшості – у середині червня: повний перелік шкіл.
  • У Чернігові навчальний процес планують закінчити 4 червня.
  • Київська область вирішила "не порушувати" поради МОН, і відправити школярів на канікули відповідно до їхніх рекомендацій — з 1 червня 2022 року.
  • Зазначимо, що в окупованому Херсоні навчальний процес у школах закінчився 30 квітня.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, що варто знати українцям про освіту дітей за кордоном, якщо вони через війну залишили Україну.