"Ми всіх вас знайдемо": Зеленський звернувся до російських ракетників після удару по Україні

Читать на русском
Автор
6740
Володимир Зеленський Новина оновлена 27 червня 2022, 00:06
Володимир Зеленський

Відповідальні за обстріли будуть притягнуті до суду

Російські ракетні удари, які були завдані територією України вранці 26 червня, не залишаться поза увагою, а всіх причетних до них буде знайдено.

Про це розповів президент України Володимир Зеленський у своєму традиційному відеозверненні у неділю. Він нагадав, що внаслідок масованого ракетного удару вибухи було чутно у Чернігівській та Миколаївській областях, а також у Києві, Одесі та Черкасах.

У зв’язку з цим він звернувся російською мовою до тих росіян, які причетні до обстрілу.

"Всі льотчики, диспетчери, техніки та інші люди, які забезпечують запуск ракет по Україні, повинні розуміти: ми всіх вас знайдемо. Кожен із вас відповідатиме за ці удари", — сказав він.

За його словами, їм не допоможе виправдання про виконання наказу, оскільки те, що вони роблять, є військовими злочинами, за які доведеться постати перед судом. Зеленський також додав, що цим росіянам не вдасться втекти від правосуддя ні на узбережжі Каспійського моря, ні в Білорусі, звідки проводилися ракетні запуски.

Як повідомлялося раніше, вранці 26 червня росіяни завдали потужного ракетного удару по Україні. У Києві ракета потрапила до житлової багатоповерхівки, через що там загинув чоловік, його дружина та маленька дочка потрапили до лікарні.

Дві ракети також вдарили по Черкасах, через що загинула одна людина, а ще п’ять отримали поранення.