Загибель екснардепа Барни: побратими воїна зробили заяву

Читать на русском
Автор
7785
Олег Барна не дожив до свого 56-річчя всього один день
Олег Барна не дожив до свого 56-річчя всього один день. Фото Колаж "Телеграфу"

Колишній політик був у складі групи, яка штурмувала ворожі позиції

Військові побратими колишнього народного обранця Олега Барни офіційно підтвердили смерть захисника. За їхніми словами, Барна, перебуваючи у званні старшого сержанта, одним із перших погодився увійти до групи, котра здійснювала штурм позицій росіян.

Деталі повідомили представники 68 ОЄБР Збройних сил України на своїй сторінці в Instagram. За словами військових, Барна був помічником гранатометника, який гідно виконував усі поставлені перед ним бойові задачі.

"Коли командири оголосили набір в групу на штурм ворожих позицій, старший сержант Барна не вагався ані хвилини", — підкреслили побратими загиблого.

Слід додати, що загалом завдання, котре отримали наші захисники, вдалося виконати — ворог був вибитий із попередніх позицій. Однак, на жаль, за це декілька військових заплатили власним життям. Серед них був і Олег Барна, який до свого 56-річчя не дожив усього день.

Олег Барна загинув - дані підтверджено
Побратими підтвердили загибель Барни

Окремо зазначимо, що початково смерть Барни не підтверджував його брат Степан, про що на своїй сторінці у Facebook повідомляв п'ятий президент Петро Порошенко. Як відомо, саме у його команді Олег Барна був, коли став народним депутатом. Порошенко висловлював надію на те, що ексколега виявиться серед поранених, однак, на жаль, цього не сталося.

Через те, аби ситуацій, коли інформування про загибель військового є неточним чи загалом неправдивим, у Міноборони просять поширювати тільки перевірені дані про полеглих героїв. За словами заступниці міністра оборони Ганни Маляр, родичі бійців не мають дізнаватися про їхню смерть із інтернету.

Раніше "Телеграф" розповідав, чим саме запам'ятався українцям Олег Барна за часи своєї роботи у Верховній Раді.

Також ми писали про смерть представника ГУР Артура Пашкуляка, який знаходився у найгарячішій точці боїв — Бахмуті.