Зеленський подякував Малюку за "повернення війни назад"

Читать на русском
Автор
8142
Президент України Володимир Зеленський
Президент України Володимир Зеленський. Фото president.gov.ua

Глава держави, ймовірно, відреагував на удар по російському кораблю у Новоросійську

Президент України Володимир Зеленський провів сьогодні засідання Ставки Верховного Головнокомандувача, на якому обговорили успіхи та труднощі на фронті. Також глава держави подякував голові СБУ Василю Малюку за те, що той "повернув війну державі-агресору".

Про це Зеленський розповів у традиційному відеозверненні до українців.

На Ставці Головком Валерій Залужний, а також генерали Олександр Сирський та Олександр Тарнавський доповіли про ситуацію на фронті, де ЗСУ йдуть у наступ, а де тримають оборону. Також докладно обговорили, як збільшити успіхи України на фронті (змінити логістику, збільшити занепад і так далі). Оборонно-промисловий комплекс має виробляти більше боєприпасів та зброї. Для цього влада хоче максимально спростити всі процедури та прибрати всю бюрократію, яка заважає виробникам. За словами міністра зі стратегічних галузей промисловості Олександра Камишина, результати будуть вже скоро.

Командувач ВМС, чиновники та керівники розвідки доповіли президентові про безпеку українських портів та експорт продовольства через Чорне море. Володимир Зеленський наголосив, що російським терористам не вдасться спровокувати "глобальну продовольчу кризу або створити чергову цінову катастрофу".

Окрім того, голова СБУ Василь Малюк виступив на нараді із президентом. Глава держави не став розкривати подробиці бесіди, але подякував Службі безпеки України за те, що та повернула війну росії. Ймовірно, йшлося про атаку на корабель "Оленьогірський горняк" у Новоросійську, відповідальність за яку на себе взяла СБУ і поділилася подробицями операції.

"Всі ми вдячні Службі безпеки України за повернення війни назад – державі-агресорові. Що несеш світу, з тим сам і опиняєшся. Дякую всім нашим героям! Дякую всім у світі, хто підтримує Україну! Дякую кожному та кожному, хто наближає реалізацію Формули світу ! Маємо перемогти. І переможемо", — резюмував Володимир Зеленський.

Раніше "Телеграф" розповідав про те, що буде, якщо росія запустить ядерну ракету. У Повітряних силах України розповіли, як реагуватимуть.