Знаходиться на ШВЛ: що відомо про стан Кравчука через місяць після госпіталізації

Автор
369
Знаходиться на ШВЛ: що відомо про стан Кравчука через місяць після госпіталізації

Колишнього президента України Леоніда Кравчука під'єднали до ШВЛ після операції на серці, проведеної 29 червня.

Перший президент України Леонід Кравчук, який 29 червня переніс операцію на серці, через що призупинив роботу в ТКГ, зараз знаходиться в реанімації, підключений до апарату штучної вентиляції легенів.

Помічниця Кравчука Оксана Сибірцева розповіла "КП в Україні" про те, що операція була дуже складною і її потрібно було робити терміново.

За її словами, з огляду на вік пацієнта, динаміка одужання спостерігається дуже повільна і стан першого президента поки що поганий.

Сибірцева також додала, що Леоніду Макаровичу забезпечили весь медичний комплекс. Інформація про те, в якій лікарні лежить політик, конфіденційна.

"- Він не говорить і не спілкується ні з ким. В реанімацію ніхто не має доступу. Але ми всі віримо в краще", - ділиться помічниця Кравчука.

В Офісі президента поки що не збираються замість Кравчука вибирати іншого главу ТКГ і кажуть, що потрібно аналізувати стан політика з урахуванням прогнозу лікарів.

Раніше "Телеграф" повідомляв про те, що в День Конституції України 28 червня для українців біля Верховної Ради зробили концерт класичної музики.

Також нагадуємо про те, як 28 червня в Раді пройшло урочисте засідання, яке власне і пропустив Кравчук.