З бюджету пішли мільйони? Донька путіна для приватних поїздок брала з собою держохорону, яка за неї платила

Читать на русском
Автор
9511
Тихонову називають молодшою донькою путіна від його колишньої дружини
Тихонову називають молодшою донькою путіна від його колишньої дружини. Фото telegraf.com.ua

Одна з поїздок Тихонової до Мюнхена коштувала охороні 2 мільйони рублів

Російський кривавий диктатор володимир путін, який ніколи не визнавав своїх дітей публічно, протягом майже п'яти років з бюджету країни опосередковано фінансував поїздки Катерини Тихонової у Європу та оплачував її житло. Жінку 35 років називають молодшою донькою російського президента від шлюбу з Людмилою Шкребневою, з якою він розлучився у 2014-му році.

Як з'ясували видання "Важливі історії" та Der Spiegel, рахунки Тихонової за поїздки у Німеччину та росію у період з 2016 по 2020 роки оплачували співробітники Служби безпеки президента (СБП). Ці ж люди супроводжували її скрізь.

Цю інформацію журналістам вдалося дізнатися після того, як вони отримали доступ до архіву документів з електронної пошти співробітника СБП Олексія Скрипчака. Цей же чоловік у 2016 році бронював для Тихонової номер у готелі Hotel Continental Relax & Spa у шведському місті Хальмстад. Примітно, що перед приїздом туди доньки путіна в готель заселилися 7 офіцерів СПБ, а разом з Тихоновою туди приїхали ще 3 охоронці. Розслідування журналістів говорить про те, що група супроводу жінки в СПА-готель налічувала 10 осіб.

Надто часто Тихонова за чотири роки часу відвідувала Німеччину. Як з'ясували журналісти "Важливих історій", головний напрямок поїздок був обраний неспроста, адже там живе її коханий — танцюрист балету Ігор Зеленський. Навіть у таких приватних поїздках доньку путіна супроводжували співробітники СПБ, хоч інколи перерва було всього кілька днів. Примітно, що у бронюванні готелів для Тихонової та її супроводу знову фігурувало прізвище Скрипчака — за п'ять років журналісти нарахували 100 поїздок, з яких 40 були у ФРН.

Варто зазначити, що за російськими законами члени сім'ї президента мають право на державну охорону, але тільки у випадках, якщо проживають разом з ним чи супроводжують його у поїздках. Очевидно, що вищевказані подорожі Тихонової аж ніяк не підпадають під ці пункти.

В архіві, до якого журналісти отримали доступ, не було інформації про те, хто оплачував її поїздки, але у розслідуванні вказано, що відрядження співробітників СБП точно оплачувалися з бюджету. Додається, що тільки бронювання готелю для них у Мюнхені, куди вони супроводжували доньку путіна у 2018 році, з бюджету пішло майже два мільйони рублів.

Раніше "Телеграф" повідомляв, що доньці путіна знайшли нову високу посаду в росії. Тепер вона керуватиме переведенням країни в режим "технологічної незалежності" і займатиметься імпортозаміщенням.