Левандовський шикарним ударом через себе відкрив рахунок у матчі проти "Динамо" (відео)

1495
"Баварія" у Києві

Поляку, здається, байдуже, де забивати.

Київське "Динамо" у ці хвилини проводить матч 5-го туру групового турніру Ліги чемпіонів проти мюнхенської "Баварії".

"Динамо" — "Баварія" — 1:2: пряма трансляція матчу

Напередодні гри в Києві почався серйозний снігопад, і то старту матчу працівники стадіону постаралися, щоб упорядкувати газон.

На стартових хвилинах мюнхенці більше тримали м’яч, проте до небезпечних моментів справа не доходила. Тим дивніше, що м’яч стався з нічого. Левандовскі на 14-й хвилині прийняв м’яч біля чужих воріт метрів за десять від воріт і в падінні ударом через себе відправив його у правий нижній кут.

Арбітр за допомогою асистентів переглянув ще раз відео цього епізоду, але жодного порушення правил так і не побачив. Нагадаємо, у разі поразки київський клуб вже сьогодні може втратити всі шанси на продовження боротьби в єврокубках на весну.

Зрештою матч завершився перемогою мюнхенського клубу з рахунком 2:1.

Нагадаємо, матч першого кола "Баварія" — "Динамо" завершився розгромною перемогою німецького клубу з рахунком 5:0.

Матч "Динамо" — "Баварія" можна буде подивитися у прямому ефірі в Україні.