Фінал у хокеї та керлінгу: результати останнього ігрового дня на Олімпіаді у Пекіні

697
Олімпіада в Пекіні
Олімпіада в Пекіні. Фото twitter.com/IIHFHockey

Спортсмени завершили усі змагання 20 лютого.

У неділю, 20 лютого, на Олімпійських іграх у Пекіні проходив 16-й ігровий день, у рамках якого було розіграно 5 комплектів нагород, зокрема відбувся фінальний поєдинок у чоловічому хокеї.

"Телеграф" вів текстову трансляцію медального дня.

ОЛІМПІАДА-2022: МЕДАЛЬНИЙ ЗАЛІК

Через церемонію закриття Олімпіади-2022, яка розпочнеться о 14:00 за київським часом, усі змагання відбулися у першій частині дня. Додамо, що гірськолижники мали змагатися 19 лютого, однак через погану погоду організатори вирішили перенести змагання.

Результати змагань 20 лютого на Олімпійських іграх у Пекіні

Жіноча збірна Великобританії виграла змагання з керлінгу, японки – другі, а шведки – треті.

Австрійські гірськолижники виграли "золото" у командних змаганнях, друге місце посіли німці, а третє — норвежці.

Німецькі бобслеїсти Франческо Фрідріх, Торстен Маргіс, Канді Бауер, Александер Шюллер виграли змагання "четвірок", друге місце у ще одного німецького екіпажу, а третє — у канадців.

Норвезька лижниця Терезе Йохауг виграла марафон на 30 км вільним стилем, "срібло" в американки Джесіки Діґгінс, а "бронза" дісталася фінці Кертту Нісканен.

Чоловіча збірна Фінляндії виграла "золото" у хокеї, команда ОКР залишилася зі "сріблом", а Словаччина — з "бронзою".

Виступи українців:

Марина Анцибор у лижному марафоні посіла 37-е місце, а Вікторія Олех – 58-е.

"Телеграф" нагадує, що передостанній ігровий день на Олімпіаді-2022 запам’ятався поганою погодою, через що на лижному марафоні скоротили дистанцію.