Міг підмішати наркотик в випивку: після смерті Полякова допитують помічника його колишньої

Читать на русском
Автор
2936
Імовірно, смерть народного депутата не була випадковістю Новина оновлена 08 жовтня 2021, 15:13
Імовірно, смерть народного депутата не була випадковістю

Правоохоронці затримали для допиту помічника іншого нардепа

Після того, як у п’ятницю, 8 жовтня, стало відомо про загибель нардепа Антона Полякова, в мережі з’явилося чимало різних версій події.

Як же пов’язані перші затримання для проведення допитів у справі, сам Поляков і його колега по фракції "Слуга народу" Анна Скороход, повідомив на особистій Facebook-сторінці журналіст Олексій Братущак.

За його словами, Скороход дійсно мала певний час стосунки із Поляковим. Незадовго до його смерті вони розійшлися — із побутових причин.

Однак дуже примітним не тільки те, як політикиня поводилася після того, як дізналася про загибель екс-коханого, але і особа її помічника.

"У Скороход є такий собі помічник — Джамбулатов Руслан Адамович. Сьогодні його допитують. Допитують по справі Полякова", — пише Олексій Братущак.

Також він додає, що саме з Джамбулатову Антон Поляков випивав напередодні своєї смерті.

"А потім Поляков помер, його не змогли відкачати ні поліцейські, ні лікарі. Головне питання: що сталося між "бухачем" і смертю? Одна з версій — до алкоголю додали наркоту", — стверджує журналіст.

Також, за словами Олексія Братущака, Руслан Джамбулатов є вельми відомою у певних колах людиною. Крім іншого, він знаходиться в переліку осіб, проти яких РНБО в травні 2021 року ввела санкційні обмеження.

"Він же був у санкційних списках РНБО […]. Ну той, який про" "воров в законе". Разом зі своїм братом Рустамом. Останнього називають "королем конфіскату", — зазначив Братущак у своїй публікації.

Між іншим, у мережі вже спливли фото із нібито затримання Джамбулатова для отримання свідчень у справі Полякова. Офіційної інформації правоохоронці поки не надають.

У Києві затримали Руслана Джамбулатову у справі Полякова

До речі, "Телеграф" раніше повідомляв подробиці ймовірних відносин між Ганною Скороход та Антоном Поляковим. Також ми розповідали про особисті та робочі досягнення покійного політика.