Оплески не допомогли: працівників "Укрексімбанку", які напали на журналістів, звільнили

Читать на русском
Автор
236
Тельбізов та Осіпов виривали камери із рук журналістів Новина оновлена 13 листопада 2021, 10:12
Тельбізов та Осіпов виривали камери із рук журналістів

У банку переживають про ймовірні наслідки для репутації фінустанови

У п’ятницю, 12 листопада, відбулося засідання наглядової ради АТ "Укрексімбанк", на якому було ухвалено рішення про звільнення співробітників Олега Осіпова та Ігоря Тельбізова. Причиною стала їхня поведінка з журналістами "Схем", до яких вони застосували грубу фізичну силу під час спроб записати інтерв’ю.

Новини про відставку банкірів-кривдників повідомила одна з представниць наглядової ради Вікторія Страхова у Facebook.

За її словами, Ігор Тельбізов та Олег Осіпов довели свою нездатність залишатися на посадах не лише своїми діями стосовно журналістів, а й поведінкою на наглядовій раді. Ними було порушено, поміж іншого, ще й Кодекс етики та корпоративних цінностей Банку.

"[Їхнє] подальше перебування […] на посадах створює загрозу для всієї системи безпеки Банку та його стабільної та безперервної діяльності", — наголосила Страхова.

Таким чином, оцінивши всі можливі ризики (у тому числі для репутації), в "Укрексімбанку" було вирішено попрощатися як з керівником Департаменту банківської безпеки, так і з начальником управління внутрішньої безпеки.

Також Вікторія Страхова висловила сподівання, що незабаром в Україні з’явиться новий Кодекс законів про працевлаштування, що запровадить нові можливості для роботодавців щодо звільнення працівників за порушення етичних норм.

У мережі, до речі, вже жартують, що раніше відновленому на посаді Ігорю Тельбізову, який повернувся на роботу під оплески колег, так і не допомогли чужі овації. Мається на увазі його майже тріумфальне повернення до виконання своїх обов’язків, коли чоловікові влаштували справжні овації після приходу на роботу.

Ігор Тельбізов зірвав оплески колег в "Укрексімбанку"

Також "Телеграф" розповідав про те, як стався сам напад на журналістів програми "Схеми".