Кіркоров та Баста лише початок: Зеленський анонсував нові санкції

Читать на русском
Автор
3575
Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

Глава держави пообіцяв повну ізоляцію від цивілізованого світу всім прихильникам війни

Довіряйте надійному — підпишіться на Telegraf у Google Новинах

Google

Президент України Володимир Зеленський прокоментував засідання РНБО, під час якого було ухвалено рішення запровадити санкції проти 119 діячів культури з проросійською позицією.

Як повідомив він у своєму традиційному відеозверненні за підсумком 7 січня, Рада національної безпеки затвердила загальний план роботи на 2023 рік і пообіцяла, що результати будуть "не менш потужними", ніж у попередні роки.

Глава держави також зазначив, що вже є проміжний підсумок щодо багатьох громадян росії, які підтримують та виправдовують вторгнення в Україну.

Він додав, що список на 119 осіб є першим кроком, за яким неодмінно підуть інші.

"Всі чий голос звучить в унісон із гуркотом російської артилерії будуть ізольовані від цивілізованого світу", — сказав Зеленський.

Як повідомлялося раніше, у новому списку санкцій є відомі співаки та актори, на кшталт зірки "Сватів" Федора Добронравова, Філіпа Кіркорова, Валерія Кіпелова, репера Басти та багатьох інших.

Крім того, у ЗМІ з’явилася інформація, що 7 січня Зеленський припинив громадянство тринадцяти священників УПЦ МП.