Удар у "дев’ятку" та допомога VAR: Барселона розриває "Шахтар" у Лізі чемпіонів (відео)

1192
Ферран Торес забив перший гол
Ферран Торес забив перший гол. Фото ФК Барселона

Після першого тайму українська команда програє із рахунком 0:2

Каталонська "Барселона" вже виграє у матчі із "Шахтарем". Команди грають у рамках третього туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Каталонці відкрили рахунок у матчі на 28-й хвилині, передає "Телеграф". Автором м’яча став Ферран Торрес.

Після передачі від Гюндогана м’яч у штрафному майданчику суперника обробив Фермін, який пробив у штангу. М’яч відскочив на Феррана Тореса, який з льоту влучив у ворота української команди.

Суддя взяв паузу для перевірки взяття воріт щодо офсайду. Після спілкування з помічниками VAR арбітр вирішив зарахувати м’яч.

Вже на 36-й хвилині Фермін прийняв м’яч неподалік штрафного майданчика "гірників" і зважився на дальній удар. М’яч від штанги залетів у верхній кут воріт.

Нагадаємо, що "гірники" після двох турів посідали третє місце у групі Ліги чемпіонів. "Барселона" ж лідирувала із шістьма очками. У паралельному матчі бельгійський "Антверпен" приймає на своєму полі португальський "Порту". Їхня зустріч розпочнеться о 21:45.

Раніше "Телеграф" писав про те, що "Шахтар" отримав нового головного тренера.