"Шахтар" засмутив "Барселону" у гостьовому матчі Ліги чемпіонів (відео)

892
ФК Шахтар

Донецький "Шахтар" скоротив відставання у рахунку в матчі Ліги чемпіонів із каталонською "Барселоною". У середині другого тайму гол у складі "гірників" забив Георгій Судаков.

Гол був забитий на 62-й хвилині зустрічі. На даний момент каталонці ведуть у рахунку 2:1.

Хавбек збірної України відзначився після передачі крайнього захисника Азарова. Той вивів його шикарним пасом на ударну позицію, а Судаков потужним ударом влучив у ворота тер Штегена.

Зазначимо, що перший гол у матчі у складі каталонців забив Ферран Торрес, після чого ще у першому таймі рахунок подвоїв Фермін.

Нагадаємо, що чемпіон України після двох турів посідали третє місце у групі Ліги чемпіонів. "Барселона" у перших двох іграх групового етапу набрала максимум очок і вона є головним претендентом на вихід із групи з першого місця.

У паралельному матчі бельгійський "Антверпен" приймає на своєму полі португальський "Порту". Їхня зустріч розпочнеться о 21:45.

Раніше "Телеграф" писав про те, що "Шахтар" перед матчем із "Барселоною" отримав нового головного тренера.