Повня на Водохресний святвечір 18 січня: що можна і не можна робити в цей день

Читать на русском
Автор
279
Астрономічна подія перетинається із важливими православними святами Новина оновлена 17 січня 2022, 11:15
Астрономічна подія перетинається із важливими православними святами

Цього дня не можна вживати алкоголь та провокувати конфлікти

Повня завжди веде за собою емоційне зіткнення та ризик потрапити в неприємну ситуацію. Перший повний Місяць у 2022 році відбудеться 18 січня, якраз у день церковного свята Водохресного святвечора, напередодні Хрещення Господнього.

За прогнозом астролога Олени astrologia_horarnaya в Інстаграмі, у цей день виникають ризики аварій, ураження струмом, інсультів, можливі поломки засобів зв’язку: телефонів та комп’ютерів. Також у такі дні є небезпека на дорогах, тому слід бути уважними як за кермом, так і на дорогах. Варто також уникати сварок та з'ясувань, інакше ризики різких необдуманих розривів відносин будуть дуже великими.

Повня дає надчутливість до алкоголю, часто підвищується апетит і турбує безсоння, набряки. Як правило, перераховане турбує за день до, в саму Повню і наступного дня.

Що не можна робити в Повню 18 січня — заборони

  • Ні нових починань
  • Ні хірургічним втручанням
  • Не варто вживати алкоголь
  • Переносимо косметологічні маніпуляції
  • Не з’ясовуємо стосунків
  • Не виявляємо і не провокуємо агресію
  • Уникаємо скупчення людей

Що можна робити в Повню 18 січня

Єдиним плюсом повного Місяця є те, що воно відбувається практично в день Хрещення, і потужний християнський егрегор нівелює багато гострих кутів цієї аварійної Повні. В цей період можна позбавлятися непотрібних речей і відмовлятися від шкідливих звичок.

Нагадаємо, що з 14 січня до 4 лютого триває період ретроградного Меркурія. Що категорично заборонено робити в цей час – читайте у нашому попередньому матеріалі.