Відносини тривали недовго: Вакарчук розповів про своє особисте життя

Читать на русском
Автор
342
Фронтмен групи "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук
Фронтмен групи "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук

Фронтмен групи "Океан Ельзи" згадав свою юність

46-річний український співак Святослав Вакарчук не любить ділитися з громадськістю про події свого особистого життя. Новина про його розлучення з дружиною Лялею Фонарьовою в цьому році після 20 років стосунків, а також народження сина Івана від нової обраниці музиканта, керівника компанії Radioaktive Film Євгенії Яцути, стало повною несподіванкою для шанувальників Вакарчука.

Зовсім недавно лідер рок-групи "Океан Ельзи" відкрив завісу свого особистого життя і розповів, як зав’язувалися у нього стосунки з його першою дівчиною. Це сталося ще під час навчання Вакарчука у Львівському національному університеті ім. Івана Франка.

"Це було прямо в університеті — щоб далеко не ходити. В одній аудиторії, і все було дуже пристойно, можна навіть сказати — соромливо. Я з дівчиною поговорив і у нас зав’язалися відносини, але не надовго", — розповів співак в інтерв’ю журналісту для програми "Ранок з Україною" на каналі "Україна" під час прогулянки по Львову.

Нагадаємо, що у Львові у групи "Океан Ельзи" відбувся концерт, вхід на який був тільки для вакцинованих. Через нові умови деякі фанати колективу були дуже незадоволені.