Воротар збірної України відповів хейтерам після перемоги над боснійцями

Бущан цього вечора був на висоті

Бущан був визнаний найкращим гравцем зустрічі

Воротар збірної України Георгій Бущан після перемоги над боснійцями (2:0) у відборі на ЧС-2022 розповів своє бачення гри. Завдяки цьому успіху українці посіли друге місце у групі та пробилися до плей-оф відбору.

Наприкінці першого тайму Бущан впорався з ударом упритул захисника боснійців Денніса Хаджикадунича, дозволивши командам піти на перерву за рахунку 0:0.

“Як я це зробив?

Зараз уже можна говорити будь-що. Сталося б протилежне, скрізь писали б, що це моя помилка", — заявив Бущан в ефірі телеканалу "Футбол 1".

Як раніше повідомляв "Телеграф", визначились потенційні суперники збірної України у плей-оф відбору на чемпіонат світу-2022. Президент Української асоціації футболу Андрій Павелко заявив, що в середу відбудеться засідання виконавчого комітету УАФ, де Олександр Петраков буде затверджений головним тренером збірної України. Сам Петраков до цього заявив, що поки що не знає, яке його майбутнє у національній команді.