Україна 2:3 Росія: відео голів у матчі Євро-2022 з футзалу

5959
Україна — Росія
Україна — Росія. Фото Українська асоціація футболу (УАФ)

Команди грали за вихід у фінал.

У п’ятницю, 4 лютого, на чемпіонаті Європи з футзалу-2022 відбудуться обидві півфінальні ігри, зокрема збірна України на арені Ziggo Dome в Амстердамі (Нідерланди) зіграла з командою Росії.

"Телеграф" вів текстову онлайн-трансляцію зустрічі.

Матч закінчено. Україна зіграє у поєдинку за 3 місце.

38' — Пенальті! Корсун заробив 6-метровий. Шотурма не реалізував пенальті.

34' — Гол! Українець Данило Абакшин вдало підставив ногу.

31'Артем Ніязов красивим ударом у падінні забив третій гол у ворота українців.

Почався другий тайм.

Перший тайм закінчено. Перерва.

16'Євген Сірий скоротив відставання в рахунку.

15'Андрій Афанасьєв подвоїв перевагу Росії. Тактика з польовим воротарем не спрацювала і росіяни легко забили другий гол.

11' — Українці перейшли на гру з польовим воротарем, важливо не помилятися…

10' — Перша чверть основного часу пройшла. Росіяни б'ють частіше по воротах — 12 проти 4, але гра досить рівна, українці не відсиджуються в обороні.

2' – На рівному місці пропускають українці. Антон Соколов за допомогою двох рикошетів прошив ворота "Жовто-синіх".

Матч почався!

Збірна України у цьому поєдинку є аутсайдером, однак і у чвертьфіналі з Казахстаном (3:5) букмекери також були не на боці "Жовто-синіх". Збірна РФ всьоме спробує пробитися у фінал Євро. Раніше росіяни лише раз перемагали у вирішальній грі (1999 рік). Українці двічі грали у фіналі, обидва рази невдало.

Подивитися пряму відеотрансляцію гри можна буде на телеканалі UA:Перший, а також на діджітал-платформі suspilne.media.

Зазначимо, гра за третє місце та фінал чемпіонату Європи відбудуться 6 лютого. У другому півфіналі зустрічаються Іспанія та Португалія (4 лютого, початок – о 21:00)

Сітка турніру:

Нагадаємо, Росія у чвертьфіналі турніру розправилася з Грузією (3:1). Українці після виходу в 1/2 фіналу заспівали рідною мовою.