Данія 0:2 Росія: відео голів у хокейному матчі на Олімпіаді-2022

2205
Збірна ОКР з хокею
Збірна ОКР з хокею. Фото twitter.com/russiahockey

Хокеїсти визначили кращого.

У п’ятницю, 11 лютого, на Олімпійських іграх у Пекіні в рамках другого туру хокейного олімпійського турніру пройшов поєдинок між чоловічими збірними Олімпійського комітету Росії (ОКР) та Данією.

"Телеграф" вів пряму текстову трансляцію гри, яка завершилася з рахунком 0:2 на користь росіян.

ОЛІМПІАДА-2022: МЕДАЛЬНИЙ ЗАЛІК

Матч завершено!

Статистика 3-го періоду у матчі Данія - ОКР

Гол! Кирило Семенов покинув порожні ворота! Данці, намагаючись відігратися, грали без воротаря.

Войнов та Григоренко погрожували воротам данців – кіпер на місці.

Данія — у меншості — Йенсен зробив підніжку Гусєву.

Ніклас Йенсен опинився один перед порожніми воротами, але з гострого кута не влучив.

Видалення команди ОКР. Карнаухов порушив правила у боротьбі з Регіном.

Росіяни не реалізували більшість, гра йде у рівних складах.

Почався третій період!

Статистика 2-го періоду у матчі Данія - ОКР

Перерва!

3-й період розпочнеться для данців грою у меншості. Єнсен ударив ліктем Воронкова.

Ніклас Йенсен на швидкості втік віч-на-віч, але не переграв Федотова в рамці.

Гол! Павло Карнаухов відкрив рахунок у грі. Слєпишев кинув з півзони, а Карнаухов після відскоку добив шайбу у ворота данців.

Тільки данці відзахищалися у меншості і знову у них вилучення — Огор відправлений на лавку на 2 хвилини.

ОКР знову гратиме у більшості. Єспер Єнсен підставив свою команду.

Почався другий період.

Статистика 1-го періоду у матчі Данія - ОКР

Перший період закінчено.

ОКР грає в більшості: данця Олівера Лаурідсена видалено на 2 хвилини.

Слєпишев погрожував воротам данців із центру зони — воротар на місці.

Команди відмовляються кидати по воротам один одного — 3 кидки на двох за 10 хвилин.

Поки що багато боротьби на льоду.

Команди грають без воріт, по 1 кидку виконали збірні за 4 хвилини.

Матч розпочався!

У першій грі на турнірі росіяни не вразили. Збірна Швейцарії нав’язала сильнішому супернику важку боротьбу, і команди не порадували рівнем хокею. У підсумку збірна ОКР вимучила мінімальну перемогу над швейцарцями, забивши курйозний гол після відскоку від суперника. Данці в першому турі мінімально здолали чехів з рахунком 1:2, тому у грі з росіянами по суті розігруватиметься перше місце у квартеті А.

Зазначимо, із попереднього групового етапу жодна з команд у чоловічому турнірі з хокею не вилетить. Проте переможці групи, а також найкраща команда, що посяде друге місце, проб’ються до чвертьфіналу безпосередньо, решта колективів проведуть додатковий раунд плей-офф (умовно 1/8 фіналу).

Нагадаємо, на жіночому хокейному турнірі зі збірною ОКР стався скандал. Через відсутність результатів тестування на коронавірус канадки відмовлялися грати з росіянками. А в матчі з Фінляндією суперниці росіянок виріши всю гру провести в медичних масках.