Хокей. Фінляндія 2:1 Росія: відео голів у фіналі на Олімпіаді у Пекіні

3342
Фінляндія — ОКР
Фінляндія — ОКР. Фото twitter.com/IIHFHockey

В останній день Ігор визначилася найкраща чоловіча команда на Олімпіаді-2022.

У неділю, 20 лютого, на Олімпійських іграх у Пекіні проходила фінальна гра між чоловічими командами Олімпійського комітету Росії (ОКР) та Фінляндії.

"Телеграф" вів текстову трансляцію гри, яка завершилася з рахунком 2:1 на користь фінів.

ОЛІМПІАДА-2022: МЕДАЛЬНИЙ ЗАЛІК

Матч закінчено! Збірна Фінляндія – олімпійські чемпіони.

Статистика 3-го періоду у матчі Фінляндія - ОКР

Сергій Андронов порушив правила — 2 хвилини штрафу.

Зненацька шайба вискочила на дальній п'ятак, але Федотов зреагував.

Сятері врятував після кидка Грицюка.

Гол! 2:1 Марко Анттіла пробив Федотова.

Почався третій період.

Статистика 2-го періоду у матчі Фінляндія - ОКР

Другий період завершено.

Сятері впорався із кидком Нестерова від синьої лінії.

Кирило Семенова було видалено на 2 хвилини, але фіни не скористалися більшістю.

Гол! 1:1 Вілле Покка зрівняв рахунок.

Єлесін із середньої зони зарядив одразу після стартового вкидання – Сятері на місці.

Почався другий період.

Статистика 1-го періоду у матчі Фінляндія - ОКР

Перший період закінчено.

Дамір Шаріпзянов отримав 2-хвилинний штраф.

Сятері відбив кидок Чибісова.

Гол! 0:1 Михайло Григоренко з правого кола вкидання направив шайбу у дальній кут воріт!

Ханнес Бьорнінен порушив правила та отримав 2-хвилинний бан.

Федотов впорався з кидком Пакарінена.

Чибісов проскочив у фінську зону на лівому фланзі та виконав кидок – Сятері парирував.

Матч розпочався!

Склади команд:

Склад команд на матч Фінляндія - Росія

Збірна ОКР не без проблем пробилася у плей-офф олімпійського турніру й у чвертьфіналі переграла Данію (3:1), а у півфіналі росіяни лише в серії булітів виявилися сильнішими за Швецію (2:1). Фіни виграли свою групу і також з першого місця вийшли до чвертьфіналу, де розгромили Швейцарію (5:1). У 1/2 фіналу команда Фінляндії розібралася зі Словаччиною (2:0).

Зазначимо, у матчі за третє місце Словаччина сенсаційно розібралася зі Швецією. Ця гра відбулася 19 лютого та завершилася з рахунком 0:4.

Нагадаємо, жіноча збірна Олімпійського комітету Росії вилетіла з олімпійського турніру у першому раунді плей-офф від команди Швейцарії (4:2). Російські хокеїстки на груповій стадії турніру потрапили у скандал. Канадки відмовлялися грати з росіянками. До речі, фінські хокеїстки вирішили грати з росіянками у медичних масках.