8696
Шотландія - Україна
Шотландія - Україна. Фото twitter.com/MailSport

Збірній Україні потрібна була лише перемога

У середу, 1 червня, збірна України града виїзний поєдинок із Шотландією у рамках півфіналу плей-офф кваліфікації на чемпіонат світу-2022. "Телеграф" вів текстову трансляцію зустрічі.

Поєдинок проходив у Глазго (Шотландія) на стадіоні "Хемпден Парк" та завершився перемогою українців — 1:3.

Статистика матча Шотландия - Украина
Статистика матчу Шотландія - Україна

Матч завершено!

90+5' — Гол! Довбик реалізував вихід віч-на-віч.

90+2' — Зубков ледь не вразив ворота шотландців.

81' — Довбик не реалізував вихід один в один, забарився форвард.

79' — Гол! Каллум Макгрегор забиває. Бущан випустив м'яч у ворота, хоча мав грати надійніше.

76 — Бущан відбив постріл Адамса, з добиванням Макгінна впорався Матвієнко.

71' — З ударом Циганкова не без проблем впорався Гордон.

67' — Макгінн після помилки Бущана не влучив у рамку воріт з 4 метрів.

62' — Бущан у грі після удару Крісті з близької дистанції.

56' — Бущан ледь не привіз гол, вибиваючи м'яч.

55' — Караваєв з льоту пробив після навісу з кутового — вище воріт.

52' — Гордон впорався з ударом Ярмоленка з меж штрафного майданчика.

Гол! Яремчук після навісу Караваєва робить рахунок 0:2.

Почався другий тайм!

Статистика першого тайму матчу Шотландія – Україна

Перший тайм завершено!

44' — Маліновський пробив здалеку — повз ворота.

33' — Гол! Ярмоленко забиває! Маліновський ідеальною передачею розрізав оборону господарів, а Андрій елегантно перекинув кіпера Шотландії.

31' — Простріл Зінченка ні до чого не привів.

18' — Хенлі з 2-го поверху погрожував воротам нашої команди — трохи вище рамки полетів м'яч.

17' — Ярмоленко з класної позиції пробив по центру воріт — Гордон з другої спроби впіймав м'яч.

8' — Циганков з метрів 12-и пробив з льоту — Гордон перевів на кутовий.

5' – Яремчук грубо зіграв у центрі поля – жовта картка.

Матч розпочався!

Незадовго до початку зустрічі стали відомі стартові склади команд:

Гра з Шотландією є ключовою для збірної України, адже другого шансу пробитися на Мундіаль у Катарі не буде. Одноматчева дуель із шотландцями явно буде непростою, навіть букмекери налаштовані проти українців. У разі перемоги "Жовто-сині" проб’ються у фінал кваліфікації, де на суперника вже кілька місяців чекає грізний Уельс. До речі, поєдинок України/Шотландії з валлійцями пройде 5 червня в Кардіффі на арені "Кардіфф Сіті". Переможець цього матчу і вийде на чемпіонат світу з футболу.

До речі, вже відомі суперники переможця кваліфікації. Щасливчик потрапить до групи B (Англія, США та Іран). ЧС-2022 з футболу пройде з 21 листопада до 18 грудня.

Нагадаємо, матч Шотландія — Україна покажуть по ТБ у прямому ефірі.

Раніше повідомлялося, що тренер збірної України Олександр Петраков дав дивний коментар на пресконференції після матчу із "Рієкою" (1:1).