Український чемпіонат – найгірший у світі: несподіваний рейтинг

Читать на русском
Автор
2392
Український чемпіонат – найгірший у світі: несподіваний рейтинг

За кількістю гольових моментів УПЛ на останньому місці серед найвищих дивізіонів

Довіряйте надійному — підпишіться на Telegraf у Google Новинах

Google

Міжнародний центр спортивних досліджень (CIES) склав рейтинг національних чемпіонатів. За основу було взято кількість гольових моментів, які створюють клуби в ході матчу. Раніше до топ-100 найкращих футболістів світу потрапив українець.

Компанія Football Observatory проаналізувала 74 національні чемпіонати. Враховувалися матчі, зіграні цього року – з 1 січня до 26 вересня.

Лідером рейтингу стала німецька Бундесліга. У Німеччині створюють у середньому 12,96 моментів за гру та забивають 3,04 голи. Трохи гірші справи у другому дивізіоні Нідерландів — 12,67 (3,05), на третьому місці чемпіонат Норвегії — 12,41 (3,18).

Щодо чемпіонату України, то він на передостанньому місці в загальному заліку та на останньому серед найвищих дивізіонів. В УПЛ команди в середньому створюють 8,62 моменти за матч і забивають 2,23 голи. Гірше лише другий дивізіон Бразилії — 8,41 (1,91).

Раніше ми писали, що футболісту "Динамо" запропонували торгувати на базарі картоплею після матчу з "Ренном".

А "Шахтар" продає віртуальні квитки на матч чемпіонату України.