"Барселона" – "МЮ" - 2:2: хроніка матчу Ліги Європи

930

Битва грандів світового футболу завершилася внічию

У четвер, 16 лютого, у Лізі Європи пройшов матч, який би прикрасив фінал Ліги чемпіонів. На "Камп Ноу" зіграли "Барселона" та "Манчестер Юнайтед".

Зустріч відбулася у столиці Каталонії. Ми провели текстову онлайн-трансляцію матчу "Барселона" — "МЮ". Поєдинок вийшов бойовим та багатим на голи. Команди зіграли внічию і тепер за тиждень зустрінуться в Манчестері.

До речі, паралельно пройшов матч Ліги Європи "Ренн" — "Шахтар".

"Барселона" — "МЮ" — 2:2

Статистика матчу

Кінець матчу!

90 хв. Чотири хвилини компенсував рефері.

87 хв. Знову де Хеа рятує "МЮ" після серії ударів.

80 хв. Рафінья ледь не зробив дубль, але його небезпечний удар головою відбив де Хеа.

76 хв. ГОЛ! Рафінья робить передачу на Левандовскі, але м'яч пролітає повз форварда у дальній кут "МЮ".

68 хв. Левандовскі пробив зі штрафного — поряд із "дев'яткою" пролетів м'яч.

59 хв. ГОЛ! "Манчестер" виходить уперед після того, як Кунде забив у свої ворота.

53 хв. ГОЛ! Решфорд зрівнює рахунок, забиваючи гол майже з нульового кута.

50 хв. ГОЛ! Після навісу з кутового Алонсо з лінії воротарського майданчика пробив головою в ближній кут.

Другий тайм!

Статистика першого тайму

Перерва!

45 хв. Дві хвилини компенсував рефері.

37 хв. Тепер уже врятував де Хеа, після небезпечного удару в ближній кут Альби.

36 хв. Шикарний сейв! Тер Штеген витягає м'яч із дального кута, куди бив Решфорд.

30 хв. Жовта картка! Альбу попереджено.

28 хв. Вегорст опинився один перед воротарем "Барселони", але не зміг того переграти.

26 хв. Санчо пробивав у дальній кут, але захисник підставив ногу і м'яч відлетів у бік від воріт.

19 хв. Педрі не влучає у ворота з меж штрафного майданчика.

13 хв. Алонсо пробивав штрафний з хорошої позиції, але м'яч пролетів вище воріт.

9 хв. Перший небезпечний момент у матчі. Левандовскі потужно пробивав зблизька, але "МЮ" врятував воротар, який відбив м'яч.

Матч розпочався!

Стартовий склад

"Барселона": тер Штеген, Араухо, Педрі, Левандовскі, Алонсо, Альба, Кессьє, де Йонг, Рафінья, Кунде, Гаві.

"Манчестер Юнайтед": де Хеа, Маласіа, Варан, Шоу, Ван-Біссака, Фред, Каземіро, Бруну Фернандеш, Рэшфорд, Вегорст, Санчо.ъ

Шлях у плей-офф

"Барселона" опустилася до Ліги Європи з Ліги чемпіонів. Там каталонці посіли третє місце у групі після "Баварії" та "Інтера".

"Манчестер Юнайтед" посів друге місце у групі Ліги Європи. За різницею м’ячів англійці пропустили "Реал Сосьєдад".

Історія зустрічей

Як пише УЄФА, клуби добре знайомі один з одним. "Барселона" шість разів обіграла "МЮ" за трьох поразок, різниця м’ячів — 24:15 на користь каталонців. "Барса" перемогла у чотирьох останніх очних матчах, включаючи фінали Ліги чемпіонів 2009 та 2011 років. При цьому "Юнайтед" двічі проходив каталонський клуб у двоматчевих протистояннях за одного такого успіху у суперника.

"Барселона" вибила "МЮ" у чвертьфіналі ЛЧ-2018/19, перемігши 1:0 на "Олд Траффорд" (автогол Люка Шоу) та 3:0 на "Камп Ноу" (двічі відзначився Ліонель Мессі та один раз — Філіппе Коутіньо).

У фіналі ЛЧ-2009 "Барса" перемогла 2:0 завдяки голам Самюеля Ето’О та Мессі. У вирішальному матчі 2011 року каталонська команда взяла гору 3:1. У переможців відзначилися Педро Родрігес (двічі) та Давид Вілья, у "МЮ" — Уейн Руні. В обох матчах "Барсу" представляли її сьогоднішній капітан Серхіо Бускетс та нинішній головний тренер Хаві Ернандес.

"МЮ" не обігравав "Барселону" після перемоги у півфіналі ЛЧ-2007/08. Єдиний гол у двох матчах тоді забив Пол Скоулз. Півзахисник вразив ворота у матчі-відповіді на "Олд Траффорд". У першій зустрічі на "Камп Ноу" Кріштіану Роналду не реалізував пенальті.

"Барса" ніколи не програвала "МЮ" вдома — три перемоги та дві нічиї. Каталонці зберегли ворота на замку у чотирьох із п’яти цих матчів. Окремо стоїть нічия 3:3 на груповому етапі ЛЧ-1998/99. Команда Алекса Фергюсона того сезону взяла головний трофей, перемігши "Баварію" 2:1 у знаменитому фіналі на "Камп Ноу".

"Барселона" завдала "МЮ" найбільшої поразки в Лізі чемпіонів. "Блауграна" забили манкуніанцям чотири м’ячі без відповіді в матчі групового етапу в сезоні 1994/95. Христо Стоїчков зробив дубль.

"Юнайтед" обіграв "Барсу" у фіналі Кубка кубків 1991 року у Роттердамі. Колишній форвард каталонців Марк Х’юз забив два м’ячі і "МЮ" виграв 2:1.

Хто фаворит

У букмекерських конторах фаворит іспанський клуб. Ось котирування кількох компаній.

• Парі-Матч: перемога "Барселони" — 1,70, нічия — 3,80, перемога "МЮ" — 4,60.
  • WilliamHill: перемога "Барселони" — 1,75, нічия — 3,75, перемога "МЮ" — 4,50.
  • SkyBet: перемога "Барселони" — 1,67, нічия — 3,80, перемога "МЮ" — 4,50.

Де дивитись

Традиційно Лігу Європи на територію України транслює платформа Megogo.

Також 16 лютого в Лізі конференцій буде зіграно поєдинок АЕК — "Дніпро-1": онлайн-трансляція матчу йде на нашому сайті.