АЕК — "Дніпро-1": хроніка матчу Ліги конференцій

1449
Команди знову вийдуть на поле у Ларнаці
Команди знову вийдуть на поле у Ларнаці. Фото ФК Дніпро-1

АЕК і Дніпро-1 зіграли третій раз в цьому сезоні

У четвер, 16 лютого, два українські клуби зіграли у плей-офф єврокубків. Спочатку відбувся матч Ліги Європи "Шахтар" — "Ренн". А за ним у Лізі конференцій зустрілися АЕК та "Дніпро-1".

Поєдинок пройшов у Ларнаці та завершився мінімальною перемогою кіпрської команди з рахунком 1:0. "Телеграф" вів текстову онлайн-трансляцію матчу АЕК — "Дніпро-1".

АЕК — "Дніпро-1" — 1:0

АЕК – Дніпро-1 – статистика матчу

Матч закінчено.

87 хв. Макс Валеф рятує після удару Миколича впритул.

84 хв. Гол! Після подачі зі штрафного Анхель Гарсія головою переправив м'яч у ворота.

83 хв. Пихальонок пробив із вбивчої позиції — Піріч тягне.

81 хв. Піріч впорався з ударом Пихальонка.

73 хв. Ніколич із метрів 20 намагався поцілити в нижній кут — повз ворота.

70 хв. Гарсія завдав удару головою після подачі зі штрафного — поряд зі штангою.

63 хв. Гуцуляк з кута штрафного пальнув прямо в руки голкіперу.

58 хв. Фараж з метрів 10 завдав удару вище воріт.

56 хв. Довбик пробив з ходу після дотепного розіграшу кутового.

49 хв. Макс Валеф робить суперсейв.

Розпочався другий тайм.

АЕК Ларнака - Дніпро-1 - статистика 1-го тайму

Перший тайм закінчено. Перерва.

42 хв. Темп гри помітно знизився, команди "відмовляються" атакувати.

27 хв. Довбик порушив правила в атаці.

22 хв. Довбик пробивав з меж штрафного майданчика — захисник заблокував.

16 хв. Хаос у штрафному майданчику "Дніпра-1". Макс Валеф насилу дістався м'яча.

7 хв. — Поперечина! Лопеш після помилки Амаша пробив у каркас воріт.

3 хв. Трічковські знову б'є здалеку — цього разу вище воріт.

2 хв. Макс Валеф рятує після удару Трічковські.

Матч розпочався!

Стартові склади:

АЕК Ларнака: Пирич — Росалес, Мілічевич, Томович, Гарсія — Понс, Луїш Густаву — Фараж, Трічковські, Яколіш — Лопеш.

"Дніпро-1": Макс Валеф — Хайнер, Сваток, Сарапій, Амаш — Бабенко, Рубчинський — Гуцуляк, Піхальонок, Пеголу — Довбик.

Шлях у плей-офф

АЕК потрапив до Ліги конференцій після того, як посів третє місце у групі Ліги Європи, де випередив київське "Динамо".

"Дніпро-1" у своїй групі фінішував на другому місці.

Історія зустрічей

Парадокс цих єврокубків у тому, що команди можуть перетинатися кілька разів у різних турнірах. Так і сталося із цими суперниками.

"Дніпро-1" дебютував на європейській арені у серпні минулого року матчами раунду плей-офф Ліги Європи проти АЕКу. Підопічні Кучера зазнали двох поразок (1:2 вдома, 0:3 у гостях) і потрапили до групового етапу Ліги конференцій.

Хто фаворит

У букмекерських конторах фаворит кіпрський клуб. Котирування компанії Парі-Матч: перемога АЕКу — 2,12, нічия — 3,25, перемога "Дніпра-1" — 3,65.

А ось котирування на вихід до наступного раунду вже на користь українського клубу: "Дніпро-1" — 1.81, АЕК — 2.00.

Де дивитись

Традиційно Лігу конференцій на території України транслює платформа Megogo.

Нагадаємо, "Дніпро-1" є лідером чемпіонату України з футболу. Дніпряни навіть перемогли "Шахтар" у першому колі УПЛ.