3262
"Фенербахче" — "Динамо"
"Фенербахче" — "Динамо". Фото ФК Динамо (Київ)

Важливу гру кияни проводили у гостях

У середу, 27 липня, київське "Динамо" після "домашньої" нічиєї з "Фенербахче" (0:0) зіграло матч-відповідь 2-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів з турками в Стамбулі.

"Телеграф" вів текстову трансляцію матчу, який пройшов на стадіоні "Фенербахче Шюкрю Сараджоглу" і завершився з рахунком 1:2 на користь киян.

Матч закінчено!

114' — Гол! Караваєв забиває!

Гармаш наговорив на жовту картку.

Розпочався другий екстратайм.

Перший екстратайм закінчено. Перерва.

103' — Поперечина! Забарний пробив головою у каркас воріт.

99' — Байиндир рятує господарів після удару Шепелєва в упор, Забарний зіграв на добиванні, але промазав.

93' — Ванат не зумів обіграти Алтая Байиндира в ближньому бою.

Розпочався перший екстратайм.

Основний час матчу завершено. Перерва.

90' — Гармаш ледь не забив. Денис з льоту в дотик не влучив у рамку воріт.

89' — Гол! Оттіло Солої забиває головою після подачі з кутового.

85' — Дубінчак промазав по воротах.

77' — Бущан знову рятує ворота, цього разу після удару Солої.

72' — Алтай Байиндир легко впорався з пострілом від Циганкова.

70' — Кіпер "Динамо" тягне удар з розвороту від Вілліан Арао.

70' — Бущан відбиває 11-метровий удар у виконанні Валенсії.

68' — Пенальті! Попов завалив Валенсію.

57' — Гол! Буяльський забиває! Кендзьора прорвався до чужого штрафного майданчика, а потім віддав точну передачу на Віталія, який у дотик переправив "снаряд" у сітку воріт.

53' — Ситуація у матчі змінюється! Юксек отримує другу жовту картку та вилучення!

50' — Бущан чудово грає на виході, випереджаючи Кінга.

47' — Кінг з кута воротарського пробив повз ворота.

46' — Валенсія з метрів 15 погрожував воротам Бущана — поряд зі штангою.

Розпочався другий тайм.

Перший тайм закінчено. Перерва.

45+1' — Дубінчак пробив здалеку — дуже неточно.

3 хвилини додано до першого тайму.

33' — Сидорчук порушив правила в атаці — жовта картка.

31' — Перший момент у "Динамо": Циганков виходив віч-на-віч з воротарем, але далеко відпустив м'яч і врізався в кіпера.

22' — Кінг не реалізував вихід віч-на-віч — щастить "Динамо".

20' — Штанга! Ірфан Джан Кахведжі зі стандарту поцілив у каркас воріт.

17' — Россі погрожував воротам Бущана з лінії штрафного майданчика — промах.

16' — Е. Валенсія пробив головою — трохи вище воріт.

14' — Циганков вже з жовтою карткою.

10' — Кінг забиває гол, але взяття воріт не зараховано через порушення правил на Кендзьорі.

6' — Осайї-Семюел б'є з лінії штрафного майданчика — "динамівець" заблокував постріл.

2' — Кінг із вбивчої позиції пробив повз ворота.

Матч розпочався!

Незадовго до початку гри стали відомі стартові склади команд:

Стартовий склад Фенербахче на матч із Динамо
Стартовий склад Динамо на матч із Фенербахче

Кияни дали бій туркам у Лодзі, проте стамбульська команда все-таки виглядала краще в атаці. У Туреччині вболівальники гнатимуть своїх улюбленців уперед, а тому "динамівцям" явно буде важко.

Додамо, що букмекери не вірять у київський клуб і пророкують "Біло-синім" поразку та виліт із головного єврокубка. Зазначимо, переможець матчу "Фенербахче" — "Динамо" проб’ється до 3-го відбіркового раунду Ліги чемпіонів, де зіграє зі "Штурмом" (Австрія). Той, хто програє, опиниться в Лізі Європи (другий за силою єврокубок), де в рамках 3-го кваліфікаційного раунду ЛЄ зустрінеться зі "Словацко" (Чехія).

Матч "Фенербахче" — "Динамо" безкоштовно покажуть в Україні. Додамо, що паралельно грі у Стамбулі відбудеться матч полтавської "Ворскли" у Лізі конференцій.