У матчі першого туру чемпіонату Англії "Челсі" приймав "Ліверпуль".

Телеграф провів текстову онлайн-трансляцію зустрічі.

"Челсі" — "Ліверпуль" — 1:1

Фінальний свисток!

90+3 хв. Мудрик непогано віддавав партнера, але Джексона випередив захисник.

90 хв. П'ять хвилин додав арбітр.

89 хв. Чи через помилку Санчеса не пропустив "Челсі", але благо удар прийшовся повз.

81 хв. Мудрик вийшов на поле замість Стерлінга!

79 хв. у "Ліверпуля" Салаха поміняли на Елліотта.

78 хв. Пішли заміни і від Челсі. Джеймса із травмою змінили на Гюсто.

72 хв. Ніколас Джексон вривався у штрафний майданчик, але вдарив прямо в Алісона.

70 хв. Поки що більше м'ячем володіє лондонський клуб, але поки що без результату. Час заміни робити.

66 хв. Нуньєс вийшов замість Жоти.

60 хв. Гакпо замінили на Джонса.

54 хв. Рукою зіграв захисник Челсі. Рефері точку не поставив.

50 хв. Ван Дейк пробивав з-за меж штрафного майданчика, м'яч ледь не залетів у далеку дев'ятку.

Перерва! Окрім грубої боротьби на полі нічого цікавого не було.

45 хв. 6 хвилин додав арбітр.

43 хв. Джексон небезпечно пробивав після передачі від Джеймса — вище воріт.

42 хв. Поки що без небезпечних моментів, команди комбінують у центрі поля.

40 хв. Гол скасували, офсайд.

39 хв. ГОООООЛ! 2:1! Бен Чілвелл забиває! Після передачі з глибини поля він впевнено обіграв голкіпера та пробив у порожні ворота.

37 хв. Гол! 1:1! Аксель Дісасі забиває після розіграшу з кутового!

33 хв. Жота та Енцо отримали по жовтій.

30 хв. Гол скасовано. Офсайд.

29 хв. Гол! 0:2! Забиває Салах після передачі із глибини.

27 хв. Салах пробивав у дальній кут, але захисник заблокував удар.

24 хв. Джексон небезпечно пробивав у дальній кут, але неточно.

18 хв. Гол! 0:1! Луїс Діас у падінні забиває після передачі Салаха

16 хв. Алісон врятував ворота після непоганого удару від Галахера.

13 хв. Салах влучив у перекладину!

10 хв. Перший кутовий біля воріт гостей не скінчився нічим небезпечним.

7 хв. Собослаї пробивав по воротах, небезпечно, але вище за ворота.

4 хв. Жовта картка Чуквуемека за грубий фол.

1 хв. Матч розпочався!

"Челсі": Санчес – Колвілл, Сілва, Дісасі – Чілвелл, Чуквуемека, Енцо, Галлагер, Джеймс – Джексон, Стерлінг.

Запасні: Бергстрьом, Гюсто, Кукурелья, Маатсен, Мудрик, Угочукву, Андрей, Мадуеке, Бертсоу.

"Ліверпуль": Аліссон – Е. Робертсон, ван Дейк, Конате, Александер-Арнольд – Гакпо, Мак Аллістер, Собослаї – Діас, Жота, Салах.

Запасні: Келлегер, Гомес, Цимікас, Матіп, Джонс, Елліотт, Макконнелл, Нуньєс, Доак.

Вже в першій грі підопічні аргентинського тренера Маурісіо Почеттіно мають зіграти на "Стемфорд Брідж" проти одного з кандидатів на медалі в Англії.

У прямому ефірі відеотрансляцію матчу можна переглянути на каналі Setanta Sports на платформі MEGOGO.

Минулого сезону команда українського вінгера Михайла Мудрика несподівано для багатьох фінішувала у другій частині турнірної таблиці – "Челсі" посів 12-те місце. Водночас "Ліверпуль" також не зумів виконати поставлені на сезон завдання і залишився за бортом Ліги чемпіонів. "Червоні" фінішували лише на п’ятому рядку.

Цікаво, що вже чотири матчі поспіль між командами завершувалися з однаковим рахунком – 0:0. Востаннє "Челсі" перемагав суперника на своєму полі у 2020 році.

Раніше "Телеграф" писав про те, що букмекери сумніваються в тому, що лондонська команда зможе здобути три очки у цій зустрічі.