Як правильно користуватися грілкою, щоб не задубіти вночі у ліжку: хитрість, про яку багато хто не знає

Читати російською
Автор
Новина оновлена 15 жовтня 2022, 22:20

Ґрілка має зворотний ефект і може навіть заморозити, якщо застосовувати її неправильно.

Яке гаряче та затишне слово "грілка" — вже від однієї його згадки по тілу розливається тепло! А в умовах важкої і холодної зими, що насувається, такий міні-утеплювач здається просто справжньою знахідкою у промерзлому ліжку.

Однак грілка не така безневинна, як здається, і замість свого прямого призначення — гріти вона може принести зворотний ефект і навіть стати причиною застуди. Як правильно використовувати грілку вночі, вам розповість "Телеграф".

Як застосовувати грілку: простий лайфхак

Оптимально скористатися можливостями гарячої води для утеплення постелі до сну. Тобто наповнити одну чи кілька грілок (або через відсутність – пластикові пляшки) гарячою водою і покласти під ковдру за півгодини до відходу до сну. Бажано кілька разів перемістити грілку по ліжку, щоб нагрівся більший простір. Потім витягнути грілку та лягти спати.

Але багато людей з оманливого бажання погрітися довше залишають грілку на ніч. У цьому полягає помилка. Спочатку цей виріб справді гріє і заколисує. Але у певний момент вода остигає і замість того, щоб віддавати тепло, вона починає забирати його на себе. В результаті замість нагрівання людина замерзає від зіткнення з поверхнею, що стає нижчою за температуру її тіла.

Щоб цього не сталося, грілку слід викинути з ліжка вночі. А для цього потрібно або чуйно спати, щоб уловити момент початку замерзання, або поставити будильник. Хоча простіше, звісно, не залишати грілку на ніч.

Раніше "Телеграф" розповідав, як не мерзнути на вулиці та ділився простими правилами, які можуть урятувати від холоду. Також дізнайтеся, що краще: конвектор або масляний обігрівач.