Санкції РНБО – не жарт: стало відомо, чому Аваков критикує "слуг", але не наїжджає на Зеленського

Читать на русском
Автор
501
Арсен Аваков Новина оновлена 04 грудня 2021, 09:56
Арсен Аваков

У політика є певні амбіції, і він їх реалізовує.

Звільнений з поста голови МВС Арсен Аваков має в планах повернутись до влади. Наразі він критикує діючих керівників держави, але обережно поводить себе відносно особисто президента.

Про це розповіло джерело "Телеграфу", коментуючи появу спільного фото Авакова з іншими представниками опозиції на дні народження телеведучого Савіка Шустера.

Співрозмовник розповів, що колишній міністр хоче стати "мозковим центром" сил, які критикують президента Володимира Зеленського. При цьому персонально президента Аваков не критикує, направляючи свої претензії його людям. За словами джерела "Телеграфу", Аваков побоюється санкцій РНБО. Ймовірно, політик намагається уникнути запровадження санкцій проти близького до нього колишнього народного депутата Ігоря Котвицького. Останнього називають "гаманцем" Авакова.

Відомо також, що Аваков перебрався в офіс на Банкову, куди запросив своїх людей з МВС. Співрозмовники видання підкреслюють, що наразі Аваков домовився з Петром Порошенком та Олександром Турчиновим, що вони не будуть нападати один на одного, а направлять сили проти партії "Слуга народу". Аваков планує повернутись до влади вже після наступних виборів, однак депутатський мандат його вже не цікавить, говорять наші джерела.

Як повідомляв "Телеграф", перед відставкою Аваков мав особисту зустріч із Зеленським, на якій сказав президенту, що поважає вибір українського народу, а тому не атакуватиме його особисто. За інформацією джерел в Зе-команді, у президента є компромат проти Авакова. Зокрема щодо закупівлі вертольотів для санавіації та інших рішень.

Детальніше про плани опозиції та можливе обʼєднання Авакова з Гройсманом та Яценюком читайте в матеріалі "Телеграфу".