Україна 1:1 Ірландія: відео голів

2692
У першому матчі українці обіграли Ірландію
У першому матчі українці обіграли Ірландію. Фото Українська асоціація футболу (УАФ)

Головна команда країни провела домашню гру у Польщі

У вівторок, 14 червня, збірна України, яка лідирувала у дивізіоні B1 Ліги націй УЄФА після перемоги над Вірменією (3:0), грала матч 3 туру проти команди Ірландії.

"Телеграф" вів текстову трансляцію гри. Зустріч завершилася з рахунком 1:1.

Статистика матчу Ліги націй Україна – Ірландія

Матч закінчено!

90+1' — Удар Ярмоленко з меж штрафного блокований.

2 хвилини додано до гри

81' — Леніхен грубо зіграв на фланзі проти Мудрика — жовта картка.

69' — Хуріхейн завдав удару здалеку — повз ворота.

66 — Шапаренко зі стандарту пробив низом, м'яч до воріт не долетів.

65' — Браун збили Шапаренка поблизу свого штрафного майданчика — жовта картка.

61' — Найт здалеку перевірив пильність Різника — воротар на місці.

50' — Леніхен загрожував воротам Різника — над перекладиною.

47' — Гол! Довбик забиває. Ярмоленко увірвався до чужої штрафної, трохи пофінтив і прострілив, Артем на дальній штанзі легко замкнув ідеальну передачу партнера.

Почався другий тайм.

Статистика першого тайму матчу Ліги націй Україна – Ірландія

Перший тайм закінчено. Перерва.

38' — Різник виручає після удару Найта і рикошету від Забарного.

31' — Гол! Ірландія забиває! Нейтан Коллінз проскочив повз трьох українських футболістів і переграв Різника в ближньому бою.

22' — Келлехер рятує після удару Миколенка з-за меж штрафного майданчика.

17' — Пощастило нам. Перротт з лінії воротарського майданчика головою завдав неточного удару.

11' — Маліновський з лінії штрафного майданчика розрядив свою гармату — Келлехер тягне.

6' — Маліновський зіграв рукою у центрі поля, суддя помітив.

Матч розпочався!

Що відбувається перед грою:

Незадовго до початку гри стали відомі стартові склади команд.

Стартовий склад збірної України на матч із Ірландією
Стартовий склад збірної Ірландії на матч із Україною

Матч 3-го туру Ліги націй УЄФА Україна – Ірландія відбудеться у Лодзі (Польща), початок зустрічі – о 21:45 за київським часом. Додамо, що за підсумками двох турів наша команда лідирує у квартеті 1 дивізіону B, випереджаючи збірні Ірландії, Шотландії та Вірменії. До речі, всі команди, окрім України, виграли по одному матчу. Додамо, що гра в Лодзі стане останньою для нашої команди цього літа. Наступні поєдинки відбудуться вже у вересні 2022 року.

Турнирное положение команд в группе B1 Лиги наций УЕФА
Турнірне становище команд у групі B1 Ліги націй УЄФА

Зазначимо, "Жовто-сині" та ірландці вже зустрічалися. У першому турі ЛН у Дубліні збірна Ірландії поступилася Україні з рахунком 0:1. У минулому турі ірландці розгромили шотландців із рахунком 3:0.

Гру Україна — Ірландія можна буде переглянути по ТБ у прямому ефірі. До речі, букмекери вважають нашу команду фаворитом другої зустрічі, хоча у Дубліні фахівці були на боці ірландців.