"Шахтар" — "Реал" - 1:1: відео голів і ключові моменти матчу

5164

"Гірники" не змогли втримати переможний рахунок

У вівторок, 11 жовтня, у Варшаві пройшов матч четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів. Донецький "Шахтар" приймав мадридський "Реал". Ми вели онлайн-трансляцію зустрічі.

"ШАХТАР" — "РЕАЛ" — 1:1

Матч завершено!

90+5 хв. ГОЛ! Після помилки Трубіна на виході Рюдігер зрівняв рахунок.

90 хв. П'ять хвилин компенсував рефері.

90 хв. Жовта картка для Крооса.

88 хв. Жовта картка для Бондаренка.

86 хв. Вінісіус небезпечно пробивав головою з лінії воротарського майданчику, м'яч пролетів вище воріт.

85 хв. Заміна у "Шахтаря": замість Мудрика вийшов Петряк.

85 хв. Жовта картка! Мілітао попереджений на лавці запасних.

82 хв. Заміни у "Шахтаря": замість Зубкова та Судакова вийшли Тейлор та Джурасек.

82 хв. Заміна у "Шахтаря": замість Зубкова вийшов Тейлор.

77 хв. Заміна у "Шахтаря": замість Траоре вийшов Сікан.

68 хв. Заміни у "Реала": замість Менді, Вальверде та Родріго вийшли Алаба, Камавінга та Асенсіо.

67 хв. І знову момент у "гірників"! Зубков дальнім ударом вистрілив у кут воріт, але Лунін у стрибку встиг дістати м'яч.

65 хв. Моментище у "Шахтаря"! Траоре вийшов віч-на-віч, обіграв Луніна і влучив у поперечину.

57 хв. Заміни у "Реала": замість Азара та Чуамені вийшли Вінісіус і Модрич.

51 хв. Бензема отримав м'яч у воротарському майданчику, розвернувся і пробив вище воріт.

46 хв. ГОООООЛ! Після навісу з лівого флангу Зубков головою пробив поряд із штангою.

Другий тайм!

Статистика першого тайму:

Перший тайм завершений!

41 хв. Знову сейв Трубіна. Голкіпер "Шахтаря" відбиває небезпечний удар Вальверде під перекладину.

37 хв. Два небезпечні удари поспіль потяг Трубін від Бензема та Родріго.

Фанати "Реала" вивісили на трибунах банер: "Золотий м'яч — Бензема":

19 хв. І знову Трубін у грі, цього разу після удару головою Рюдігера.

18 хв. Бензема бив у ближній кут і Трубін відбив м'яч на кутовий.

16 хв. Жовта картка! Попереджено Коноплю.

10 хв. Поки нічого цікавого не відбувається на полі.

Матч розпочався!

Неймовірна атмосфера на стадіоні в Варшаві

Стартові склади

"Шахтар": Трубін, Конопля, Бондар, Матвієнко, Михайличенко, Степаненко, Судаков, Бондаренко, Зубков, Мудрик, Траоре.

"Реал": Лунін – Васкес, Начо, Рюдігер, Менди – Чуамені, Вальверде, Кроос – Азар, Бензема, Родріго.

Розклади у групі

Тиждень тому команди зустрічалися у Мадриді. "Реал" виграв з рахунком — 2:1.

Якщо іспанці виграють і у Варшаві, то достроково вийдуть до плей-офф Ліги чемпіонів.

А "Шахтар" навіть у разі поразки не втратить шансів пробитися до 1/8 фіналу.

Напередодні матчу росія завдала потужних ударів по території України. Головний тренер "Шахтаря" Ігор Йовічевич пообіцяв, що клуб битиметься у матчі з "Реалом" за Україну.

Трохи цифр

"Гірники" здобули лише п’ять перемог в останніх 20 єврокубкових матчах на своєму полі (Н9 П6).

Незважаючи на перемоги над "Реалом" у сезоні 2020/21, "Шахтар" виграв лише сім із 30 матчів проти іспанських клубів (Н6 П17). У 14 домашніх матчах з представниками чемпіонату Іспанії "Шахтар" здобув лише три перемоги (Н4 П7) і програв чотири з останніх шести таких зустрічей (Н1 П1).

В активі "Реала" десять перемог у останніх 18 єврокубкових матчах на виїзді.

"Реал" відсвяткував лише три перемоги у дев’яти гостьових матчах з українськими клубами (Н4 П2).

"Королівський клуб" забив 26 голів у дев’яти останніх матчах з українськими командами. В 11 з останніх 13 таких зустрічей "Реал" забивав як мінімум два м’ячі.

Як справи у чемпіонаті

В останньому турі іспанської ЛаЛіги мадридський клуб у гостях обіграв "Хетафе" — 1:0.

Після восьми матчів у "Реала" та "Барселони" по 22 очки — вони лідери.

"Шахтар" у вихідні влаштував собі відпочинок, оскільки попросив перенести його матч із "Львовом".

В УПЛ донецький клуб після п’яти матчів йде на другому місці — 13 очок, лідирує "Дніпро-1" — 15.