Японія — Іспанія: 2:1 хроніка матчу ЧС-2022

2025

Японія несподівано перемогла іспанців

У четвер, 1 грудня, був зіграний матч третього туру групового етапу між збірними Японії та Іспанії. Обидві команди вийшли у плей-офф ЧС-2022, щоправда, Японія, обігравши іспанців з рахунком 2:1, вийшла у 1/8 фіналу з першого місця. "Телеграф" вів онлайн-трансляцію зустрічі.

Японія — Іспанія — 2:1

Матч закінчено!

90+6 хв. Ольмо б'є здалеку — повз ворота.

90 хв. Асенсіо з 8 метрів б'є з ходу — Гонда намертво ловить м'яч.

89 хв. Асенсіо б'є здалеку — воротар рятує.

78 хв. Іспанці просто володіють м'ячем, ризикує "Фурія Роха".

53 хв. Гол! Ао Танака виводить Японію уперед!

48 хв. Гол! Ріцу Доан забиває.

Розпочався другий тайм.

Перший тайм закінчено.

36 хв. Камада пробив з меж штрафного майданчика — удар блоковано.

23 хв. Мората пробив у дотик — Гонду на місці.

12 хв. Гол! Мората забиває. Форвард головою переправив м'яч у сітку воріт після навісу з лівого флангу.

7 хв. Іто зблизька б'є повз ворота.

Стартові склади:

Японія: Гонда, Танігуті, Йосіда, Ітакура, Нагатомо, Камада, Моріта, Танака, Кубо, Іто, Маєда.

Іспанія: Сімон, Аспілікуета, Родрі, П. Торрес, Бальде, Бускетс, Гаві, Педрі, Н. Вільямс, Мората, Ольмо.

Японія

На старті мундіалю японці сенсаційно здобули вольову перемогу над Німеччиною — 2:1.

А потім також сенсаційно програли Коста-Ріці – 0:1.

Іспанія

Поки що іспанці здобули розгромну перемогу на чемпіонаті світу, у першому турі розірвали Коста-Ріку — 7:0.

А у другому матчі на ЧС-2022 була спокійна нічия з Німеччиною – 1:1.

Турнірне становище

У групі Е перед останнім туром багато варіантів. Нічия точно виведе іспанців до 1/8 фіналу. Японців нічия влаштує якщо і паралельний матч завершиться мирно. Інакше для виходу у плей-офф потрібно обов’язково вигравати.

Історія зустрічей

За всю історію команди лише одного разу грали між собою. 2001 року провели товариський поєдинок, який Іспанія виграла — 1:0.

Хто фаворит

У букмекерських конторах виставили такі котирування на цей матч: перемога Іспанії – 1,40, нічия – 5,00, перемога Японії – 9,10.

Де дивитись

На території України поєдинок ЧС-2022 у прямій трансляції буде показано на платформі Megogo.

Раніше ми писали, що головний тренер Іспанії Луїс Енріке пригрозив Феррану Торресу, який зустрічається з його дочкою.

ЧС-2022 у Катарі завершиться 18 грудня. У нас на сайті доступні всі результати матчів, а також турнірне становище команд на груповій стадії.