"Дніпро-1" — АЕК: онлайн матчу Ліги конференцій

"Дніпро-1" — АЕК: онлайн матчу Ліги конференцій Новина оновлена 23 лютого 2023, 19:59

Битва за вихід до 1/8 фіналу

У четвер, 23 лютого, "Дніпро-1" спробує продовжити свій виступ у єврокубках. Українській команді належить зіграти у стиковому раунді плей-офф Ліги конференцій. Суперник добре відомий АЕК із Кіпру.

Початок матчу о 19:45 за київським часом. Ми проведемо онлайн-трансляцію зустрічі "Дніпро-1" — АЕК.

"Дніпро-1" — АЕК — 0:0

Статистика матчу Дніпро-1 - АЕК Ларнака

Матч закінчено. "Дніпро-1" залишає єврокубки.

4 хвилини додано до основного часу.

77 хв. Удар Росалеса накрив захисник "Дніпра-1"

72 хв. Гуцуляк пробив головою після навісу з лівого флангу — поряд із штангою.

64 хв. Амаш завдав навіс-удар зі штрафного — буде удар від воріт.

51 хв. Штанга! Пеглоу пробив здалеку в каркас воріт.

Розпочався другий тайм.

Статистика першого тайму у матчі Дніпро-1 - АЕК

Перший тайм закінчено. Перерва.

1 хвилину додано до першої половини зустрічі.

28 хв. Бабенко та Амаш погрожували воротам АЕКу – м'яч пішов у блок і за лицьову лінію відповідно.

23 хв. Густаву завдав удару здалеку — кіпер "Дніпра" на місці.

21 хв. Лопеш пробив з ходу після розіграшу кутового — повз ворота.

7 хв. Піхальонок знову пробив здалеку — поряд зі штангою.

4 хв. Відповідь АЕКа — Лопеш з меж штрафного пальнув повз ворота.

3 хв. Піхальонок пробив здалеку — Піріч на місці.

Матч розпочався!

Склади команд:

"Дніпро-1": Валеф, Амаш, Сарапій, Сваток, Хайнер, Бабенко, Рубчинський, Пеглоу, Піхальонок, Бланко, Гуцуляк

АЕК Ларнака: Пірич, Гарсія, Томович, Мілічевич, Росалес, Луїш Густаву, Понс, Яколіш, Ойер, Фараж, Лопеш

Тиждень тому поєдинок у Ларнаці завершився мінімальною перемогою кіпрської команди з рахунком 1:0.

Шлях у плей-офф

АЕК потрапив до Ліги конференцій після того, як посів третє місце у групі Ліги Європи, де випередив київське "Динамо".

"Дніпро-1" у своїй групі фінішував на другому місці.

Історія зустрічей

Парадокс цих єврокубків у тому, що команди можуть перетинатися кілька разів у різних турнірах. Так і сталося із цими суперниками.

"Дніпро-1" дебютував на європейській арені у серпні минулого року матчами раунду плей-офф Ліги Європи проти АЕКу. Підопічні Кучера зазнали двох поразок (1:2 вдома, 0:3 у гостях) і потрапили до групового етапу Ліги конференцій.

Хто фаворит

У букмекерських конторах фаворит цього матчу – український клуб. Котирування компанії Парі-Матч: перемога "Дніпра-1" — 2.23, нічия — 3.20, виграє АЕК — 3.45.

А ось котирування на вихід до наступного раунду вже на користь кіпрської команди: "Дніпро-1" — 3.15, АЕК — 1.36.

Де дивитись

Ексклюзивними трансляторами Ліги Європи на території України є компанії Megogo та Volia TV.

Нагадаємо, "Дніпро-1" є лідером чемпіонату України з футболу. Дніпряни навіть перемогли "Шахтар" у першому колі УПЛ.