Це сталося: Мудрик забив перший гол за "Челсі", але матч для нього закінчився сумно (відео)

2647
Мудрик грає за лондонську команду із січня 2023 року
Мудрик грає за лондонську команду із січня 2023 року. Фото Getty Images

Українець відкрив рахунок у матчі

Вінгер збірної України Михайло Мудрик забив свій перший гол в офіційних матчах за "Челсі". Він відзначився влучним ударом у грі 7-го туру чемпіонату Англії проти "Фулхема".

Матч завершився перемогою "синіх" із рахунком 2:0, передає "Телеграф". Українець вийшов на поле з перших хвилин зустрічі та відзначився результативним ударом на 18-й хвилині.

Асистував Мудрику в епізоді із забитим м’ячем захисник "Челсі" Леві Колвіл, який точно навісив на українця, а той відправив м’яч між ніг воротаря.

Вже у перерві Мудрика зняли з гри, що стало несподіваним для багатьох. З’ясувалося, що українець зазнав пошкодження.

За словами головного тренера "Челсі" Маурісіо Почеттіно, його підопічний відчув дискомфорт у своєму квадрицепсі.

"Він не відчував себе комфортно, продовжуючи грати. Ми сподіваємося, що це не буде великою проблемою і що він зможе бути доступним у суботу", — сказав аргентинець.

Мудрик перебрався до лондонського клубу у січні 2023 року з "Шахтаря". За нього з урахуванням бонусів буде сплачено близько 100 мільйонів євро. Цього сезону наш футболіст з’являвся на полі у семи матчах чемпіонату Англії і цей гол став для нього першою результативною дією.

Момент гола дивитись з 00:40

Раніше "Телеграф" писав про те, що відомий футболіст закликав перестати критикувати Мудрика.