3268
Ірландія – Україна
Ірландія – Україна. Фото twitter.com/FAIreland

"Жовто-сині" розпочали з перемоги

У середу, 8 червня, збірна України після болючої поразки у відборі на ЧС-2022 від "Вельсу" (1:0) провела стартовий матч у Лізі націй УЄФА проти команди Ірландії.

"Телеграф" вів текстову трансляцію зустрічі. Поєдинок завершився мінімальною перемогою українців – 0:1.

Статистика матчу Ірландія – Україна

Матч закінчено!

90+5' — Циганков погрожував воротам господарів — Коллінз заблокував, і м'яч пішов над перекладиною.

90+3' — Найт із вбивчої позиції пальнув вище воріт.

5 хвилин додано до основного часу.

83' — Каллен розрядив свою "гармату" — Лунін лише дивився, як м'яч пролетів поруч із перекладиною.

80' — Обафемі з 2-го поверху загрожував воротам Луніна — поряд зі штангою.

79' — Поперечина! Даффі з лінії воротарського пробив під перекладину — Лунін перевів у каркас воріт.

72' — Багато боротьби в центрі, українці контролюють перебіг поєдинку, але ірландці так просто не віддадуть нам перемогу.

55 — Шапаренко зі штрафного пробив низом прямо в руки голкіперу.

54' — Каллен жорстко збив Сидорчука — жовта картка.

48' — Гол! Циганков забиває! VAR перевіряє взяття воріт — гол зараховано. Віктор робив навіс зі стандарту, який у результаті виявився результативним ударом.

Другий тайм розпочався!

Статистика першого тайму матчу Ірландія – Україна

Перший тайм закінчено. Перерва.

45+4' — Шапаренко завдав удару з лінії штрафного майданчика прямо в руки воротареві.

37' — Качараба забиває! Триває перевірка VAR — офсайд, гол не зараховано.

30' — Нарешті в площину. Зубков перевірив пильність Талбота.

24' — Довбик приклався з лівої — знову неточно.

18' — Мудрик увірвався в чужу штрафну, змістився в центр і пробив повз ворота.

17' — Миколенко з-за меж штрафного майданчика — знову промах.

12' — Мудрик пробив здалеку — неточно.

10' — Найт завдав гарматний постріл з середньої дистанції — Лунін перевів на кутовий.

4' — Лунін знову рятує, цього разу кіпер упіймав м'яч після прострілу з правого флангу.

3' — Лунін у грі після удару Найта з меж штрафного майданчика.

Матч почався!

Гімн України у Дубліні:

До речі, у Дубліні перед грою на багатьох пабах та кафе можна було побачити український прапор. Таким чином, ірландці підтримують нашу країну.

Що відбувається перед грою:

Прапор збірної України вже на "Авіва Стедіум":

Авіва Стедіум перед матчем Ірландія - Україна

Незадовго до початку гри стали відомі стартові склади команд:

Склад збірної Ірландії на гру з Україною
Склад збірної України на матч із Ірландією

Гра групи 1 дивізіону B Ліги націй УЄФА Ірландія — Україна відбудеться у середу, 8 червня, на "Авіва Стедіум". Наша команда у групі B виступає також із командами Шотландії та Вірменії, які проведуть свою гру паралельно поєдинку у Дубліні. У цьому квартеті на цей час було зіграно лише одну гру — Вірменія мінімально перемогла Ірландію вдома (1:0).

Вірмени очолюють групу 1 дивізіону B:

Положение команд в группе 1 дивизиона B в Лиге наций УЕФА
Положення команд у групі 1 дивізіону B у Лізі націй УЄФА

До речі, "Жовто-сині" нещодавно грали із шотландцями у півфіналі європейської кваліфікації на ЧС-2022. Гра в Глазго завершилася з рахунком 1:3 на користь українців.

Нагадаємо, російські хакери атакували український стрімінговий сервіс, де велася трансляція фіналу європейської кваліфікації на ЧС-2022 Вельс — Україна. Український коментатор жорстко відреагував на це у прямому ефірі.