Бензема творить історію, а "Реал" бере Суперкубок УЄФА: відеоогляд матчу з "Айнтрахтом"

2842
"Реал" — "Айнтрахт" Новина оновлена 11 серпня 2022, 06:11
"Реал" — "Айнтрахт". Фото twitter.com/realmadrid

Вирішальний матч пройшов у Фінляндії

У середу, 10 серпня, іспанський "Реал" та німецький "Айнтрахт" провели матч за Суперкубок УЄФА, відкривши таким чином новий сезон у єврокубках.

Зустріч, що проходила у Гельсінкі на стадіоні "Олімпіястадіон", завершилася з рахунком 2:0 на користь "Реала".

Мадридський суперклуб на класі переграв німецький колектив. У першому таймі Давід Алаба відкрив рахунок у поєдинку після розіграшу кутового, скориставшись шикарною скидкою від Каземіро. А в середині другого тайму Карім Бензема гарматним ударом прошив кіпера "Айнтрахта", забивши свій 324-й гол за "Реал". Таким чином, француз став другим найкращим бомбардиром в історії клубу (перше місце у Кріштіану Роналду — 450 голів, — Ред).

Статистика матчу Реал - Айнтрахт

До речі, "Реал" виграв свій 5-й Суперкубок УЄФА, тому сам трофей буде передано мадридцям на постійній основі. Раніше такої честі удостоїлися "Мілан" та "Барселона".

Повний відеоогляд зустрічі (повне відео матчу можна подивитися на megogo):

Зазначимо, український воротар "Реала" Андрій Лунін весь матч просидів у запасі.

Нагадаємо, у Суперкубку УЄФА зустрічалися чинні переможці Ліги чемпіонів та Ліги Європи. Минулого сезону "Реал" виграв трофей ЛЧ у матчі проти "Ліверпуля", а "Айнтрахт" переграв "Рейнджерс" у фіналі ЛЄ.

Раніше повідомлялося, що "Реал" придбав футболіста "Шахтаря".